bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

KAMPEN – Tussen begin- en eindsignaal behaalden de rood-gelen in de thuiswedstrijd tegen het vrij laagstaande De Merino’s uit Veenendaal een 4-2 overwinning in een toch wel merkwaardig duel. In de eerste 25 minuten was Go-Ahead heer en meester en kwamen de Kampenaren op een ruime 3-0 voorsprong. Er leek niets aan de hand. Maar […]

MIDWOLDE –  MOVV houdt op vrijdagavond 14 juni een meidentoernooi. Vanaf 18.30 uur spelen MO13 en MO15 hun toernooi. Er is al veel belangstelling uit zowel Nederland als Duitsland. Belangstellenden kunnen zich opgeven via mail hdl76@ziggo.nl en voor vragen kun je altijd bellen met 0652446085. Voor dit toernooi zijn geen kosten en vol is vol.

VEENENDAAL – Het is vandaag op de kop af vier jaar geleden dat GVVV-voetballer Joey Snijders een zwaar auto-ong kreeg. De aanvaller werd achter het stuur getroffen door een herseninfarct en raakte met zijn auto van de weg. Hij vocht maanden voor zijn leven, en zal nooit meer volledig herstellen. De afgelopen jaren werden verschillende acties […]

COEVORDEN – Na de verdiende winst in Borger liet CSVC op eigen veld een behoorlijke steek vallen in de race om de titel. Hoewel een 0-2 achterstand bij rust nog wel weggepoetst werd in de tweede helft gingen toch twee punten verloren. Daar mede koploper Onstwedder Boys eveneens niet wist te winnen door thuis op […]

ZWOLLE – Berkum heeft opnieuw vier spelers langer vastgelegd. Johnsen Bacuna, Dennis Horstman, Patrick van der Veen en Michel van Aggele spelen ook komend seizoen voor de Zwolse club. Bacuna gaat zijn vijfde seizoen in, Horstman zijn vierde, Van der Veen en Van Aggele zijn bezig aan hun eerste seizoen bij de Zwolse club. Eerder […]

Print dit bericht Print dit bericht

03-02-2019: J07 kampioen zaalcompetitie!

IMG-20190202-WA0002Op 2 februari mochten de jongens van jo7 voor de 3e en laatste keer voetballen in de zaal. Het was er op of eronder, met maar 5 punten verschil van de 2e plaats. Dus de jongens, met 8 man sterk, moesten goed hun best doen. Gelukkig hadden ze veel ouders, Pakes en Beppes, broertjes en zusjes, ooms en tantes mee om vanaf de tribune hen toe te juichen. De eerste wedstrijd werd verloren van St Jacob, waardoor het nog spannender werd. De jongens streden voor wat ze waard zijn en wonnen daaropvolgend van DFC 1, Berlikum en DFC 2. Doelpunten werden gezamenlijk gevierd en het plezier straalde van de gezichten. Want daar gaat het tenslotte om!

Aan het eind van het toernooi kregen we het goede nieuws te horen en zijn de jongens van jo7 kampioen van hun jo7 zaalcompetitie geworden. Voor het eerst meegedaan en dan zo’n mooi resultaat! Coach en trainer zijn ontzettend trots op de jongens!

Namens de Jeugdcommisie vv Beetgum van harte gefeliciteerd en straks de veldcompetitie weer in!

IMG-20190202-WA0009IMG-20190202-WA0008IMG-20190202-WA0007IMG-20190202-WA0005IMG-20190202-WA0004