bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROTTERDAM/GRONINGEN – Met het winnen van de KNVB-beker zorgden de vrouwen van eredivisionist Drs. Vijfje vrijdagavond voor een unieke mijlpaal in de clubhistorie. In de finale kenden de Groninger studentes geen pardon met Os Lusitanos uit Amsterdam: 7-3. In de Rotterdamse Topsporthal begon het team van trainster Teuny Bosma goed. Door international Arte Brueren en […]

ASSEN – Hoogeveen heeft na de nederlaag tegen SDO vorige week de draad goed opgepakt. In Assen werd vanavond Achilles 1894 met 3-1 verslagen en Hoogeveen is weer koploper in de hoofdklasse A op zondag met een punt voorsprong op DEM en SDO en heeft bovendien nog een wedstrijd tegoed. Achilles 1894 blijft door de […]

HARKEMA – Meisjesvoetbal staat volop in bloei bij Harkemase Boys en volgende week vrijdag 26 april houdt de club alweer voor de 5e keer de Regionale Meiden Voetbalschool. Ook deze keer weer de gebruikelijke begeleiding van professionele en gediplomeerde veld- en keepertrainers. Heb je talent of voetbal je gewoon lekker voor je plezier? Speel je […]

SPAKENBURG – In de strijd om de titel in de Tweede divisie mag IJsselmeervogels niets meer morsen en moet het hopen op een struikelpartij van AFC. De Amsterdammers hebben vijf duels voor het einde vijf punten voorsprong. Zaterdag speelt IJsselmeervogels de streekderby tegen GVVV. De Veenendalers wonnen eerder dit seizoen in Bunschoten met 2-1 van […]

UTRECHT – Hercules maakt zich op voor een Paasweekend waarin het zes belangrijke punten kan pakken in de strijd om lijfsbehoud in de derde divisie. De Utrechters treffen zaterdag directe concurrent EVV. Maandag is GOES de tegenstander. Beide duels worden in Utrecht gespeeld. EVV staat één plaats onder Hercules. De Limburgers hebben evenveel punten als […]

Print dit bericht Print dit bericht

03-02-2019: J07 kampioen zaalcompetitie!

IMG-20190202-WA0002Op 2 februari mochten de jongens van jo7 voor de 3e en laatste keer voetballen in de zaal. Het was er op of eronder, met maar 5 punten verschil van de 2e plaats. Dus de jongens, met 8 man sterk, moesten goed hun best doen. Gelukkig hadden ze veel ouders, Pakes en Beppes, broertjes en zusjes, ooms en tantes mee om vanaf de tribune hen toe te juichen. De eerste wedstrijd werd verloren van St Jacob, waardoor het nog spannender werd. De jongens streden voor wat ze waard zijn en wonnen daaropvolgend van DFC 1, Berlikum en DFC 2. Doelpunten werden gezamenlijk gevierd en het plezier straalde van de gezichten. Want daar gaat het tenslotte om!

Aan het eind van het toernooi kregen we het goede nieuws te horen en zijn de jongens van jo7 kampioen van hun jo7 zaalcompetitie geworden. Voor het eerst meegedaan en dan zo’n mooi resultaat! Coach en trainer zijn ontzettend trots op de jongens!

Namens de Jeugdcommisie vv Beetgum van harte gefeliciteerd en straks de veldcompetitie weer in!

IMG-20190202-WA0009IMG-20190202-WA0008IMG-20190202-WA0007IMG-20190202-WA0005IMG-20190202-WA0004