bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGEVEEN – Hoogeveen zaterdag is de voorbereiding uitstekend begonnen. De ploeg van trainer Edward Sabandar versloeg in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup het een klasse hoger spelende Dedemsvaart met 6-2. Met name het laatste half uur maakten de Hoogeveners een sterke en frisse indruk. Sabandar beschikt met de komt van een aantal […]

HOOGEVEEN – Gramsbergen heeft het als debutant tijdens het Offerein Voetbaltoernooi uitstekend gedaan. De ploeg van de nieuwe trainer Stefan Ranantoknam maakte indruk tijdens de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup door SC Erica met 7-1 te verslaan. Gramsbergen strijdt nu verder om een plek in de finale. Dedemsvaart zal zich moeten richten op […]

HOOGEVEEN – Germanicus kent een goede start van de voorbereiding. Vrijdagavond werd er tijdens het Offerein Voetbaltoernooi in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup met 5-0 gewonnen van Nieuw Buinen. Dinsdagavond neemt Germanicus het nu op tegen Gramsbergen dat SC Erica met 7-1 versloeg. De winnaar speelt vrijdagavond de finale tegen Hoogeveen zaterdag […]

EMMELOORD – Aanvaller Yumé Ramos hoopt zaterdag zijn officiele debuut te maken voor zijn nieuwe club Flevo Boys. De hoofdklasser uit Emmeloord speelt dan in de 1e voorronde van het het toernooi om de KNVB beker een uitwedstrijd tegen Mierlo Hout. Ramos kijkt enorm uit naar zijn officiële debuut. De 32 jarige spits heeft in […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 17 augustus FC Klazienaveen – Noordwolde, 14.30 uur Westerkwartier – SV Haulerwijk SV Marum VR1 – CSV Be Quick Dokkum VR1, 14.30 uur SC Loppersum – NEC Delfzijl, 14:30 uur Erica ’86 – SC Erica 2, 14.30 uur VVS Oostwold – Groninger Boys zaterdag, 14.30 uur […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-03-2019: Roekepraatsje Meinte Hoornstra

Afgelopen zaterdag was Meinte Pupil van de week bij de wedstrijd Zaterdag 1 tegen Tzummarrum 1.meinte

Hieronder kunt u Meinte zn Roekepraatsje lezen!

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Meinte Hoornstra
Hoe oud ben je: 6 jaar
Is er een van: 3 jongens
Wie zijn je broertjes of zusjes: Jouke en Hielke
Welke school zit je: CBS Mooitaki
Wat wil je later worden: Profvoetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Rode biet
Welke team speel je: Jo7
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety en Anna
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenvelder
Wat zijn je sterkste punten: Heel hard schoppen en rennen
Heb je ook zwakkere punten: Ik kan niet zo goed keepen
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: Doel punt scoren
Wat vind je niet leuk aan voetbal: verliezen
Wat is je doel op voetbalgebied: Profvoetballer worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Sander Reitsma
Wie vind je de beste club van de wereld:   PSV
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Steven Berghuis
Wat vind je van VV Beetgum: Leuke club