bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

BUITENPOST – SC Heerenveen komt zaterdag 29 juni naar Buitenpost voor een oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. De club uit Heerenveen speelt om 19.00 uur tegen de eerste selectie van hoofdklasser Buitenpost op sportpark De Swadde. Het organiseren van topwedstrijden in Buitenpost is uitgegroeid tot een traditie met jaarlijks duizenden bezoekers. Vele […]

EMMEN – Zaterdag 16 maart stond in het teken van Kika bij SC Angelslo. Een drukke maar gezellige dag met livemuziek en een grote verloting met vele prijzen die beschikbaar waren gesteld door vele gulle bedrijven en privésponsoren. Organisatoren Ben Trip en Freddie Moes waren zeer tevreden over het verloop en het eindresultaat en bedanken […]

COEVORDEN – Raptim houdt op 5 april 2019 zijn jaarlijkse vrijwilligersavond. De avond zal in het teken staan van de jaren ’90. Raptim is trots op zijn grote groep vrijwilligers en wil de waardering voor het vele werk dat zij verzetten onder andere door middel van deze avond laten blijken. Alle vrijwilligers hebben reeds een […]

ROUVEEN – Op zaterdag 30 maart a.s. vindt de wedstrijd plaats tussen het 5e en 6e elftal van de SC Rouveen. Het 5e is koploper in deze klasse, terwijl het 6e op een keurige vijfde plaats staat. Zaak voor het 5e is om deze wedstrijd in een overwinning om te zetten, zodat het 3e team […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

12-03-2019: Roekepraatsje Meinte Hoornstra

Afgelopen zaterdag was Meinte Pupil van de week bij de wedstrijd Zaterdag 1 tegen Tzummarrum 1.meinte

Hieronder kunt u Meinte zn Roekepraatsje lezen!

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Meinte Hoornstra
Hoe oud ben je: 6 jaar
Is er een van: 3 jongens
Wie zijn je broertjes of zusjes: Jouke en Hielke
Welke school zit je: CBS Mooitaki
Wat wil je later worden: Profvoetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Rode biet
Welke team speel je: Jo7
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety en Anna
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenvelder
Wat zijn je sterkste punten: Heel hard schoppen en rennen
Heb je ook zwakkere punten: Ik kan niet zo goed keepen
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: Doel punt scoren
Wat vind je niet leuk aan voetbal: verliezen
Wat is je doel op voetbalgebied: Profvoetballer worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Sander Reitsma
Wie vind je de beste club van de wereld:   PSV
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Steven Berghuis
Wat vind je van VV Beetgum: Leuke club