bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGLAND – Oskar van Logtestijn keert komend seizoen terug bij Hoogland. De aanvaller kwam afgelopen seizoen uit voor Sparta Nijkerk, maar heeft bij die club geen basisplaats. Van Logtestijn speelde van januari 2016 tot de zomer van 2017 ook al voor de Hoofdklasser. In de zomer van 2017 stapte hij over naar Hercules, een jaar […]

APELDOORN – In het seizoen 2019-2020 heeft csv Apeldoorn de beschikking over Brian Karman. De 19-jarige rechtsbuiten annex rechtsback komt over van Go Ahead Eagles. Karman begon zijn voetballoopbaan bij SV Colmstate ’33, waarna hij al snel vertrok naar Schalkhaar. Bij Schalkhaar speelde Karman op hoog niveau, waaronder in de tweede divisie. De afgelopen vijf […]

SPAKENBURG – Go Ahead Kampen is er niet in geslaagd om op de laatste dag van de nacompetitie te promoveren naar de hoofdklasse. Op neutraal terrein in Spakenburg was Spijkenisse na strafschoppen te sterk en daardoor speelt Go Ahead ook volgend seizoen in de eerste klasse. De Kampenaren kregen na tien minuten een grote kans […]

STAPHORST – Hoofdklasser Staphorst heeft de verbintenis met beide nieuwe trainers voor het volgend seizoen ontbonden. Dat zei voorzitter Benny Miggels vanmiddag in een interview met Voetbal Plus TV na de verloren wedstrijd tegen Gemert. Een van de trainers, Leo B, is veroordeeld tot een jaar cel, waarvan drie maanden voorwaardelijk vanwege omkoping. De zorginstelling […]

TWENTERAND – DETO speelt ook volgend seizoen in de hoofdklasse. Na een lange weg wist de formatie van scheidend trainer Jos van der Veen op de finaledag van de nacompetitie handhaving veilig te stellen. Sliedrecht werd na verlenging met 3-1 verslagen. De ploeg uit Vriezenveen moest na een kwartier in de achtervolging toen Boom namens […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-03-2019: Roekepraatsje Luke Oosting

 

luke oostingDeze week is Luke Oosting Pupil van de week, afgelopen zaterdag deed hij de aftrap bij Beetgum 1 tegen WWS 1.

Beetgum won de wedstrijd met 6-1. Onderstaand Luke zn Roekepraatsje! Op facebook vind je nog meer aktiefotos van Luke! :)

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Luke Oosting
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: Remco Oosting en Ymkje Groenveld
Wie zijn je broertjes of zusjes: Susanne en Rick
Welke school zit je: CBS Mooitaki
Wat wil je later worden: oorlogman
Lekkerste eten: Pizza!
Eet nooit: spruitjes
Welke team speel je: JO7
Heb je ook nog in ander team gespeeld: nee
Wie zijn je trainers: Piety Baarda
Wie vind je de beste trainer(s): Piety, want die heeft echt moeilijke trucen
Wat is je plekje op het voetbalveld: Verdediging, achterin
Wat zijn je sterkste punten: Ben goed in verdedigen
Heb je ook zwakkere punten: aanvallen
Ritueel voor de wedstrijd: Nee, heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: De goals maken en dat je hard kan rennen en je ontmoet veel andere mensen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Dat je onderuit gehaald wordt en dat er soms een fout wordt gemaakt
Wat is je doel op voetbalgebied: Dat ik het leuk heb, niet om te winnen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: ?
Wie vind je de beste club van de wereld: PSV
Wie vind je de beste speler van de wereld: ?
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: ?
Wat vind je van VV Beetgum: Een goede club