bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Op vrijdag 3 mei 2019 stond Houtigehaagster Joukje van der Meer voor het laatst onder de lat. Met haar team KTP Nieuw Roden verloor zij in de halve finale om het Nederlands kampioenschap van Drs. Vijfje. De teleurstelling was groot in het kamp van Wiebe Kooiker cs., die in de reguliere competitie met […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Vrijdag 7 augustus Langezwaag – Read Swart 2, 19.30 uur Zaterdag 8 augustus FC Grootegast- ONR, 14.30 uur ZEC – Loppersum, 14.30 uur Onstwedder Boys – JVV, 14.00 uur afgelast Urk – Flevo Boys, 11.00 uur SC Scheemda-WVV, 14:30 uur Corenos – Veendam 1894, 14.30 uur CVVO […]

WILDERVANK – Voor het seizoen 2020/2021 is Wildervank op zoek naar een assistent-trainer voor de zaterdagselectie. Samen met de hoofdtrainer ben je verantwoordelijk voor de trainingen op maandag- en woensdagavond en het begeleiden van het 1e elftal op zaterdag. Dit team speelt in de 4e klasse en heeft veel jonge spelers. Wij zoeken dan ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

27-03-2019: Beetgum wint knap met 6-1 van WWS

Beetgum wist na drie gelijke spelen zaterdag 23 maart 2019 weer eens te winnen. WWS werd op het sportcomplex ’t Bosk met 6-1 verslagen

Na een voorsprong in de 15de minuut voor Beetgum wist WWS binnen 1 minuut de stand weer gelijk te trekken (1-1). Vlak voor de theepauze wist Beetgum nog twee keer te scoren en kon hierdoor met een 3-1 voorsprong gaan rusten.

In de tweede helft kwam Beetgum niet meer in de problemen en kon het uitlopen naar een 6-1 eindstand.

Robin Bruinsma scoorde een hattrick tegen WWS

Robin Bruinsma scoorde een hattrick tegen WWS

De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Robin Bruinsma (3x), Bauke Reitsma (2x) en Shaquille van der Velde.

Meer foto’s van Marinthe Dijkstra zie: Foto’s Beetgum – WWS

Een prima wedstrijd van de kant van Beetgum. In de week voor de wedstrijd waren nog twee spelers tijdens de training geblesseerd afgehaakt.

Door de winst is Beetgum weer terug op de 3de plaats op de ranglijst. Inmiddels is de equipe van Danny Span al 12 wedstrijden op rij ongeslagen, er zijn er nog 7 wedstrijden te spelen onder andere tegen titelkandidaten Ternaard en Arum en tegen een aantal directe concurrenten.

Komende weekend zaterdag 30 maart is de eerstvolgende wedstrijd met een lastige derby tegen CVO in een uitwedstrijd in Froubuurt. Aanvang van deze wedstrijd is 14.30 uur.