bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGLAND – Oskar van Logtestijn keert komend seizoen terug bij Hoogland. De aanvaller kwam afgelopen seizoen uit voor Sparta Nijkerk, maar heeft bij die club geen basisplaats. Van Logtestijn speelde van januari 2016 tot de zomer van 2017 ook al voor de Hoofdklasser. In de zomer van 2017 stapte hij over naar Hercules, een jaar […]

APELDOORN – In het seizoen 2019-2020 heeft csv Apeldoorn de beschikking over Brian Karman. De 19-jarige rechtsbuiten annex rechtsback komt over van Go Ahead Eagles. Karman begon zijn voetballoopbaan bij SV Colmstate ’33, waarna hij al snel vertrok naar Schalkhaar. Bij Schalkhaar speelde Karman op hoog niveau, waaronder in de tweede divisie. De afgelopen vijf […]

SPAKENBURG – Go Ahead Kampen is er niet in geslaagd om op de laatste dag van de nacompetitie te promoveren naar de hoofdklasse. Op neutraal terrein in Spakenburg was Spijkenisse na strafschoppen te sterk en daardoor speelt Go Ahead ook volgend seizoen in de eerste klasse. De Kampenaren kregen na tien minuten een grote kans […]

STAPHORST – Hoofdklasser Staphorst heeft de verbintenis met beide nieuwe trainers voor het volgend seizoen ontbonden. Dat zei voorzitter Benny Miggels vanmiddag in een interview met Voetbal Plus TV na de verloren wedstrijd tegen Gemert. Een van de trainers, Leo B, is veroordeeld tot een jaar cel, waarvan drie maanden voorwaardelijk vanwege omkoping. De zorginstelling […]

TWENTERAND – DETO speelt ook volgend seizoen in de hoofdklasse. Na een lange weg wist de formatie van scheidend trainer Jos van der Veen op de finaledag van de nacompetitie handhaving veilig te stellen. Sliedrecht werd na verlenging met 3-1 verslagen. De ploeg uit Vriezenveen moest na een kwartier in de achtervolging toen Boom namens […]

Print dit bericht Print dit bericht

27-03-2019: Beetgum wint knap met 6-1 van WWS

Beetgum wist na drie gelijke spelen zaterdag 23 maart 2019 weer eens te winnen. WWS werd op het sportcomplex ’t Bosk met 6-1 verslagen

Na een voorsprong in de 15de minuut voor Beetgum wist WWS binnen 1 minuut de stand weer gelijk te trekken (1-1). Vlak voor de theepauze wist Beetgum nog twee keer te scoren en kon hierdoor met een 3-1 voorsprong gaan rusten.

In de tweede helft kwam Beetgum niet meer in de problemen en kon het uitlopen naar een 6-1 eindstand.

Robin Bruinsma scoorde een hattrick tegen WWS

Robin Bruinsma scoorde een hattrick tegen WWS

De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Robin Bruinsma (3x), Bauke Reitsma (2x) en Shaquille van der Velde.

Meer foto’s van Marinthe Dijkstra zie: Foto’s Beetgum – WWS

Een prima wedstrijd van de kant van Beetgum. In de week voor de wedstrijd waren nog twee spelers tijdens de training geblesseerd afgehaakt.

Door de winst is Beetgum weer terug op de 3de plaats op de ranglijst. Inmiddels is de equipe van Danny Span al 12 wedstrijden op rij ongeslagen, er zijn er nog 7 wedstrijden te spelen onder andere tegen titelkandidaten Ternaard en Arum en tegen een aantal directe concurrenten.

Komende weekend zaterdag 30 maart is de eerstvolgende wedstrijd met een lastige derby tegen CVO in een uitwedstrijd in Froubuurt. Aanvang van deze wedstrijd is 14.30 uur.