bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NIJLAND – In een degradatiekraker van jewelste maakte Nijland binnen 15 minuten korte metten met Tonego. Nico Pieter Bonnema deed het net tweemaal bollen en stelde Arjan van der Wal bovendien in staat om de 3-0 binnen te werken. Zelden stond Nijland al na een kwartiertje spelen op zo’n riante voorsprong. Het thuisspelende Nijland wist […]

WILDERVANK – Opnieuw ontving een lid van de scheidsrechtersvereniging Oldambt en Veenkoloniën de gouden speld van de KNVB omdat hij 20 jaar aaneengesloten voor de bond heeft gefloten. Deze keer viel de eer te beurt aan de 61-jarige Wubbo Scholtens uit Sellingen. Voorafgaande aan de wedstrijd Holwierde-Groen Geel op zaterdag 20 april werd hij in […]

DRACHTEN – Met ingang van volgend seizoen zal verdediger Rick Schuring onze selectie komen versterken. De 22-jarige Schuring maakt op dit moment deel uit van de A-selectie van VEV’67 uit Leek en dat is ook de club waar hij de afgelopen jaren  actief is geweest. Rick is een centrale verdediger die naast zijn verdedigende kwaliteiten […]

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl. A Achilles 1894 zaterdag NIEUW: Tim Migchelsen (Achilles 1894 zondag), Rachid Traoré (Achilles 1894 zondag), Chris van Houten (Achilles 1894 zondag), Romario Tjong-A-Sie (SC Stadspark zondag), Evan Sturing (LEO). STOPT: Eddy Koopman Achilles 1894 zondag […]

BUITENPOST – Buitenpost kwam zaterdag niet verder dan 1-1 tegen SC Genemuiden. In de eerste helft kwam het duel niet los en was er weinig te genieten voor de toeschouwers. Nadat Rudmer Loonstra na ruim een uur voetballen de score namens de Blauwkes had geopend, kwam er wat meer ruimte op het veld. Genemuiden kwam […]

Print dit bericht Print dit bericht

27-03-2019: Beetgum wint knap met 6-1 van WWS

Beetgum wist na drie gelijke spelen zaterdag 23 maart 2019 weer eens te winnen. WWS werd op het sportcomplex ’t Bosk met 6-1 verslagen

Na een voorsprong in de 15de minuut voor Beetgum wist WWS binnen 1 minuut de stand weer gelijk te trekken (1-1). Vlak voor de theepauze wist Beetgum nog twee keer te scoren en kon hierdoor met een 3-1 voorsprong gaan rusten.

In de tweede helft kwam Beetgum niet meer in de problemen en kon het uitlopen naar een 6-1 eindstand.

Robin Bruinsma scoorde een hattrick tegen WWS

Robin Bruinsma scoorde een hattrick tegen WWS

De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Robin Bruinsma (3x), Bauke Reitsma (2x) en Shaquille van der Velde.

Meer foto’s van Marinthe Dijkstra zie: Foto’s Beetgum – WWS

Een prima wedstrijd van de kant van Beetgum. In de week voor de wedstrijd waren nog twee spelers tijdens de training geblesseerd afgehaakt.

Door de winst is Beetgum weer terug op de 3de plaats op de ranglijst. Inmiddels is de equipe van Danny Span al 12 wedstrijden op rij ongeslagen, er zijn er nog 7 wedstrijden te spelen onder andere tegen titelkandidaten Ternaard en Arum en tegen een aantal directe concurrenten.

Komende weekend zaterdag 30 maart is de eerstvolgende wedstrijd met een lastige derby tegen CVO in een uitwedstrijd in Froubuurt. Aanvang van deze wedstrijd is 14.30 uur.