bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NIJLAND – In een degradatiekraker van jewelste maakte Nijland binnen 15 minuten korte metten met Tonego. Nico Pieter Bonnema deed het net tweemaal bollen en stelde Arjan van der Wal bovendien in staat om de 3-0 binnen te werken. Zelden stond Nijland al na een kwartiertje spelen op zo’n riante voorsprong. Het thuisspelende Nijland wist […]

WILDERVANK – Opnieuw ontving een lid van de scheidsrechtersvereniging Oldambt en Veenkoloniën de gouden speld van de KNVB omdat hij 20 jaar aaneengesloten voor de bond heeft gefloten. Deze keer viel de eer te beurt aan de 61-jarige Wubbo Scholtens uit Sellingen. Voorafgaande aan de wedstrijd Holwierde-Groen Geel op zaterdag 20 april werd hij in […]

DRACHTEN – Met ingang van volgend seizoen zal verdediger Rick Schuring onze selectie komen versterken. De 22-jarige Schuring maakt op dit moment deel uit van de A-selectie van VEV’67 uit Leek en dat is ook de club waar hij de afgelopen jaren  actief is geweest. Rick is een centrale verdediger die naast zijn verdedigende kwaliteiten […]

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl. A Achilles 1894 zaterdag NIEUW: Tim Migchelsen (Achilles 1894 zondag), Rachid Traoré (Achilles 1894 zondag), Chris van Houten (Achilles 1894 zondag), Romario Tjong-A-Sie (SC Stadspark zondag), Evan Sturing (LEO). STOPT: Eddy Koopman Achilles 1894 zondag […]

BUITENPOST – Buitenpost kwam zaterdag niet verder dan 1-1 tegen SC Genemuiden. In de eerste helft kwam het duel niet los en was er weinig te genieten voor de toeschouwers. Nadat Rudmer Loonstra na ruim een uur voetballen de score namens de Blauwkes had geopend, kwam er wat meer ruimte op het veld. Genemuiden kwam […]

Print dit bericht Print dit bericht

17-04-2019: Roekepraatsje Aram Droogsma

Deze  week is Aram pupil van de week, afgelopen week deed hij de aftrap bij het eerste. Onderstaand kun je Aram zn Roekepraatsje lezen.

aram joostema

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Aram Droogsma
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: Jeroen Droogsma en Annette Bil
Wie zijn je broertjes of zusjes: Heb ik niet
Welke school zit je: CBS Mooitaki, groep 3
Wat wil je later worden: Soldaat
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Ik lus alles
Welke team speel je: JO 7
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Aanvaller
Wat zijn je sterkste punten: Scoren
Heb je ook zwakkere punten: Achterin
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: Ik vind alles wel leuk
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Dat er regels zijn
Wat is je doel op voetbalgebied: Kampioen worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Allemaal
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong

 

Wat vind je van VV Beetgum: Goeie club!