bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGLAND – Oskar van Logtestijn keert komend seizoen terug bij Hoogland. De aanvaller kwam afgelopen seizoen uit voor Sparta Nijkerk, maar heeft bij die club geen basisplaats. Van Logtestijn speelde van januari 2016 tot de zomer van 2017 ook al voor de Hoofdklasser. In de zomer van 2017 stapte hij over naar Hercules, een jaar […]

APELDOORN – In het seizoen 2019-2020 heeft csv Apeldoorn de beschikking over Brian Karman. De 19-jarige rechtsbuiten annex rechtsback komt over van Go Ahead Eagles. Karman begon zijn voetballoopbaan bij SV Colmstate ’33, waarna hij al snel vertrok naar Schalkhaar. Bij Schalkhaar speelde Karman op hoog niveau, waaronder in de tweede divisie. De afgelopen vijf […]

SPAKENBURG – Go Ahead Kampen is er niet in geslaagd om op de laatste dag van de nacompetitie te promoveren naar de hoofdklasse. Op neutraal terrein in Spakenburg was Spijkenisse na strafschoppen te sterk en daardoor speelt Go Ahead ook volgend seizoen in de eerste klasse. De Kampenaren kregen na tien minuten een grote kans […]

STAPHORST – Hoofdklasser Staphorst heeft de verbintenis met beide nieuwe trainers voor het volgend seizoen ontbonden. Dat zei voorzitter Benny Miggels vanmiddag in een interview met Voetbal Plus TV na de verloren wedstrijd tegen Gemert. Een van de trainers, Leo B, is veroordeeld tot een jaar cel, waarvan drie maanden voorwaardelijk vanwege omkoping. De zorginstelling […]

TWENTERAND – DETO speelt ook volgend seizoen in de hoofdklasse. Na een lange weg wist de formatie van scheidend trainer Jos van der Veen op de finaledag van de nacompetitie handhaving veilig te stellen. Sliedrecht werd na verlenging met 3-1 verslagen. De ploeg uit Vriezenveen moest na een kwartier in de achtervolging toen Boom namens […]

Print dit bericht Print dit bericht

17-04-2019: Roekepraatsje Aram Droogsma

Deze  week is Aram pupil van de week, afgelopen week deed hij de aftrap bij het eerste. Onderstaand kun je Aram zn Roekepraatsje lezen.

aram joostema

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Aram Droogsma
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: Jeroen Droogsma en Annette Bil
Wie zijn je broertjes of zusjes: Heb ik niet
Welke school zit je: CBS Mooitaki, groep 3
Wat wil je later worden: Soldaat
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Ik lus alles
Welke team speel je: JO 7
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Aanvaller
Wat zijn je sterkste punten: Scoren
Heb je ook zwakkere punten: Achterin
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: Ik vind alles wel leuk
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Dat er regels zijn
Wat is je doel op voetbalgebied: Kampioen worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Allemaal
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong

 

Wat vind je van VV Beetgum: Goeie club!