bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

OOST Zaterdag Vierde klasse A, Mannen zaterdag: Woezik – Elisthalater. STAND DVE-Trajanus  18 15 3 0 48 72 18 Quick 1888  17 13 3 1 42 57 23 Juliana ’31  17 10 3 4 33 53 19 Woezik  17 9 3 5 30 46 34 Kolping-Dynamo  18 8 3 7 27 41 30 Alverna  18 […]

GRONINGEN – Komende zaterdag de afsluiting van de competitie van de eerste klasse E. Verschillende wedstrijden doen er nog toe. Ook de ontmoeting tussen Noordscheschut en Oranje Nassau is niet om des keizers baard. door Siemon Aikema Voor Noordscheschut lijkt de wedstrijd van zaterdag belangrijker dan voor Oranje Nassau. De Schutters hebben bij winst nog […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

02-05-2019: Weken van de waarheid voor Beetgum

Aan het begin van het seizoen was een plaats bij de eerste vijf op de ranglijst een reëel uitgangspunt. Vier wedstrijden voor het einde is het nog te vroeg voor een eindbalans. De doelstelling is dichtbij en er is zicht op meer, er wachten echter nog een paar zeer lastige wedstrijden, de nummers 1, 2 en 4 van de ranglijst zijn de komende drie tegenstanders voor Beetgum 1.

Zaterdag 4 mei een echte derby tegen SSS’68 uit Marssum, met de nummers 3 (Beetgum) en 4 (SSS’68) kan er ook worden gesproken van een topper in de 5de klasse B.

Image-1 (1)

Bij winst op SSS’68 heeft Beetgum de 3de plaats stevig in handen en lonkt er een vervolg met kwalificatie voor de nacompetitie. Bij ieder ander resultaat wacht er nog een spannende ontknoping de komende weken.

De reeks van Beetgum van 15 competitiewedstrijden (10 keer winst, 5 gelijk) op een rij ongeslagen is inmiddels indrukwekkend, maar als waarschuwing de uitwedstrijd in Marssum op 27 oktober 2018 bracht slechts een gelijkspel (1-1).

Kortom een wedstrijd waarin weer met 100% inzet zal moeten worden gestreden voor een goed resultaat.

De pupil van de week is: Hylke Janzen van v.v. Beetgum Jo7

De sponsor van de wedstrijdbal is: logo

Contact: Gerben Janzen
Schwartzenbergstrjitte 18
9044 NB Bitgum (Beetgum), Friesland
Tel.: 06 83 79 45 44

Timmerbedrijf Janzen levert vakwerk. Of het gaat om kleine onderhoudsprojecten of een volledige nieuwbouwwoning, kwaliteit staat altijd voorop.

Hebt u twijfels over het inhuren van een eenmansbedrijf voor een groot project, zoals een nieuwbouwwoning? Dat is niet nodig. Bij een dergelijk groot project is het belangrijk dat iemand de leiding heeft die de diverse werkzaamheden coördineert. Voorbeelden van dergelijke werkzaamheden zijn tegelzetten, het plaatsen van sanitair, installaties plaatsen et cetera. Welke werkzaamheden ook maar nodig zijn om het project te bouwen zoals u dat wil. Timmerbedrijf Janzen heeft de ervaring die nodig is om grote projecten te coördineren.