bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

PEIZE – In het mooie Noord Drentse dorp Peize is Peize een fijne en gezellige voetbalvereniging met ongeveer 400 leden die allen op hun eigen wijze (recreatief of prestatief) hun sport kunnen beoefenen. Voor de jeugdafdeling van de club heeft Peize voor het seizoen 2019-2020 nog onder andere de volgende vacatures. Trainer voor JO15-1 (eersteklasser) […]

NORG – GOMOS is dinsdag 23 juli gastheer voor de oefenwedstrijd tussen FC Groningen en FC Eindhoven. De aftrap op Sportpark Schapendrift in Norg is om 19.00 uur. Kaarten in de voorverkoop zijn via de site van FC Groningen te bestellen. Op de wedstrijddag gaat de kassa bij GOMOS om 17.30 uur open. Volwassenen betalen […]

HOOGEVEEN – Jearl Margaritha maakt deze zomer de overstap naar Hoogeveen zondag. De 19-jarige aanvaller komt over vanuit de jeugd van FC Emmen. Hoogeveen TV sprak met de nieuwe aanwinst.

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

BEILEN – Football Skills Drenthe houdt in samenwerking met Beilen gedurende het voetbalseizoen tien techniektrainingen op zondagmorgen voor JO9 t/m JO13 pupillen, vijf keer in het najaar en vijf keer in het voorjaar. De techniektrainingen vinden eens per twee a drie weken plaats op zondagmorgen van 10.00 tot 11.45 uur. Doelstelling is het geven van […]

Print dit bericht Print dit bericht

11-05-2019: Cruciale wedstrijd Beetgum vrouwen 1

Vandaag zaterdag 11 mei 2019 speelt Beetgum vrouwen 1 om 14.30 uur thuis tegen SDS vrouwen 1. Beetgum is koploper en SDS staat op deze 3de plaats met 6 punten achterstand op Beetgum.

Bij winst op SDS doet het vrouwenteam van Beetgum een grote stap richting het kampioenschap. Concurrenten AVC en SDS kunnen Beetgum dan niet meer inhalen en alleen het op de 4de plaats staande GAVC kan nog gelijk in puntenaantal komen met Beetgum.

Bij een gelijk aantal punten is het doelsaldo bepalen en dat is nu nog in het voordeel van Beetgum (+54) en GAVC (+31), beide teams treffen elkaar nog in het resterende programma.

Vanmiddag eerst de spannende pot tegen SDS, de uitwedstrijd werd nipt gewonnen met 2-1.

Uiteraard wensen wij trainer/coach Samir Tawafra en de vrouwen van Beetgum heel veel succes.

IMG_0219t