bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

OOST Zaterdag Vierde klasse A, Mannen zaterdag: Woezik – Elisthalater. STAND DVE-Trajanus  18 15 3 0 48 72 18 Quick 1888  17 13 3 1 42 57 23 Juliana ’31  17 10 3 4 33 53 19 Woezik  17 9 3 5 30 46 34 Kolping-Dynamo  18 8 3 7 27 41 30 Alverna  18 […]

GRONINGEN – Komende zaterdag de afsluiting van de competitie van de eerste klasse E. Verschillende wedstrijden doen er nog toe. Ook de ontmoeting tussen Noordscheschut en Oranje Nassau is niet om des keizers baard. door Siemon Aikema Voor Noordscheschut lijkt de wedstrijd van zaterdag belangrijker dan voor Oranje Nassau. De Schutters hebben bij winst nog […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

13-05-2019: Beetgum in NACOMPETITIE

Twee wedstrijden voor het einde van de competitie heeft Beetgum 1 zich geplaatst voor de nacompetitie.

Zaterdag 11 mei 2019 wist het team van Danny Span de uitwedstrijd tegen Arum (2de op de ranglijst) knap met 3-0 te winnen, het was de eerste thuisnederlaag voor Arum in dit seizoen. Door de uitslagen op de andere velden is Beetgum zeker van minimaal de 3de plaats en kan zich opmaken voor de nacompetitie.

IMG_0482

Door de overwinning van Beetgum op Arum is Ternaard, zonder zelf te spelen, kampioen geworden. De selectie van Ternaard was aanwezig in Arum en zag een wedstrijd waarin Arum hele en halve kansen mistte en Beetgum koelbloedig haar kansen wel benutte. Bij een 2-0 voorsprong stopte keeper Jaap Montsma nog een penalty.

De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Jort Dijkstra en twee keer Robin Bruinsma, die hiermee zijn 75ste en 76ste doelpunt maakte en zijn 3de ster behaalde.

Het resterende programma brengt op zaterdag 18 mei de kampioen Ternaard naar het ’t Bosk en de laatste competitieronde speelt Beetgum op zaterdag 25 mei met een uitwedstrijd tegen Wardy.

Blijft Beetgum 3de op de ranglijst dan speelt het zaterdag 1 juni een thuiswedstrijd tegen een periodekampioen uit 5C. Indien Beetgum nog 2de wordt op de ranglijst (Arum heeft 1 punt meer) dan heeft Beetgum 1 juni een bye en speelt het zaterdag 8 juni de eerste nacompetitie-wedstrijd.

Spelers en technische staf van harte gefeliciteerd met het behalen van de nacompetitie!