bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

PEIZE – In het mooie Noord Drentse dorp Peize is Peize een fijne en gezellige voetbalvereniging met ongeveer 400 leden die allen op hun eigen wijze (recreatief of prestatief) hun sport kunnen beoefenen. Voor de jeugdafdeling van de club heeft Peize voor het seizoen 2019-2020 nog onder andere de volgende vacatures. Trainer voor JO15-1 (eersteklasser) […]

NORG – GOMOS is dinsdag 23 juli gastheer voor de oefenwedstrijd tussen FC Groningen en FC Eindhoven. De aftrap op Sportpark Schapendrift in Norg is om 19.00 uur. Kaarten in de voorverkoop zijn via de site van FC Groningen te bestellen. Op de wedstrijddag gaat de kassa bij GOMOS om 17.30 uur open. Volwassenen betalen […]

HOOGEVEEN – Jearl Margaritha maakt deze zomer de overstap naar Hoogeveen zondag. De 19-jarige aanvaller komt over vanuit de jeugd van FC Emmen. Hoogeveen TV sprak met de nieuwe aanwinst.

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

BEILEN – Football Skills Drenthe houdt in samenwerking met Beilen gedurende het voetbalseizoen tien techniektrainingen op zondagmorgen voor JO9 t/m JO13 pupillen, vijf keer in het najaar en vijf keer in het voorjaar. De techniektrainingen vinden eens per twee a drie weken plaats op zondagmorgen van 10.00 tot 11.45 uur. Doelstelling is het geven van […]

Print dit bericht Print dit bericht

13-05-2019: Eerste open training meisjes

pietyVrijdag 10 mei, vandaag de 1e van de 4 trainingen gehad voor de meisjes. Ongelooflijk wat een opkomst, maar liefst 14 meisjes die kennis maken met voetbal onder leiding van de gezusters Angela Dijsktra en Jeanine Postma. Van warming-up naar dribbelen, van wedstrijdje slalom estafette naar scoren op goal. Deze meiden zijn in voor een potje voetbal! Op naar volgende week.
17 mei om 16.00u wederom training.

Deed je vandaag nog niet mee en wil je toch wel graag meedoen, meld je aan op jcvvbeetgum@outlook.com of kom gewoon om iets voor 16.00u op het sportveld. Allen van harte welkom!
Tot dan,

Sportieve groet van de Jeugdcommisie!
piety2 piety3