bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

URK – Voetballer Gerrit Tol neemt deze week afscheid van SV Urk 1. Tol speelde in totaal 333 wedstrijden in het eerste elftal van de hoofdklasser. De Urker maakte zijn debuut in 2007. De 30-jarige speler stopt omdat het werken in de bouw in combinatie met spelen op hoog niveau hem fysiek op gaat breken. […]

REGIO – Oude tijden lijken te herleven in het Juliana Sportpark in Hoorn. Hollandia promoveert naar de derde divisie zondag, het tweede amateurniveau in Nederland. Ook het Amsterdamse JOS/Watergraafsmeer zet de stap omhoog. Beide clubs profiteren van het besluit van de KNVB om de derde divisie komend seizoen uit te breiden naar achttien ploegen. Lees […]

LEEK – VEV’67 heeft zich versterkt met Roy van Dalen. De technisch vaardige en sterke centrumspits heeft al een voetbalverleden achter zich bij achtereenvolgens BV Veendam, ACV en Oranje Nassau. Aan dat rijtje kan nu dus VEV’67 worden toegevoegd. De 30-jarige Roy woont in de wijk Wolveschans in Leek samen met zijn vrouw Daniëlle en […]

WINSCHOTEN – WVV heeft voor komend seizoen Mark Smit als nieuwe doelman kunnen toevoegen aan de selectie. De 19-jarige goalie komt vanaf Achilles 1894 en is woonachtig in Wildervank. Daarmee vervolgt de zondag eersteklasser de lijn om jonge talentvolle spelers kansen te bieden op eerste klasse niveau.

REGIO – Voetballen met alleen leden en thuissupporters op de tribunes, en de lucratieve derby’s zo laat mogelijk in het seizoen. Volgens voorzitter Bart van Kruistum van Quick Boys wordt er gewerkt aan een gezamenlijk voorstel van de clubs om de tweede divisie komend seizoen op die manier op tijd van start te laten gaan. […]

Print dit bericht Print dit bericht

16-05-2019: Beetgum tegen kampioen Ternaard

Zaterdag 18 mei wordt de wedstrijd Beetgum 1 – Ternaard 1 gespeeld op het sportcomplex ’t Bosk.

Vorige week wist Beetgum van de concurrent van Ternaard voor het kampioenschap (Arum) met 3-0 te winnen. Hierdoor heeft Ternaard de hoofdprijs te pakken en is de terechte kampioen in de 5de klasse B.  Wij willen de selectie en spelers van Ternaard van harte feliciteren met deze prestatie. Ternaard zal volgend seizoen in de 4de klasse uitkomen.

stand 180519

Ook Beetgum heeft een prijs te pakken in de vorm van nacompetitie. Toch zal Beetgum tegen Ternaard nog vol aan de bak moeten. Beetgum heeft 1 punt achterstand op, het op de 2de plaats staande, Arum. Deze 2de plaats op de ranglijst heeft als voordeel dat men automatisch is geplaatst in de nacompetitie voor de 2de ronde en voor de 1ste ronde op zaterdag 1 juni een bye heeft.

De wedstrijd Beetgum 1 – Ternaard 1 begint zaterdag om 14.30 uur en de scheidsrechter van dienst is de heer J. van Zutphen.

De Pupil van de week is Jens van der Meer van v.v. Beetgum Jo8.

De wedstrijdbal is beschikbaar gesteld door Jan Postma uit Ingelum.