bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

OOST Zaterdag Vierde klasse A, Mannen zaterdag: Woezik – Elisthalater. STAND DVE-Trajanus  18 15 3 0 48 72 18 Quick 1888  17 13 3 1 42 57 23 Juliana ’31  17 10 3 4 33 53 19 Woezik  17 9 3 5 30 46 34 Kolping-Dynamo  18 8 3 7 27 41 30 Alverna  18 […]

GRONINGEN – Komende zaterdag de afsluiting van de competitie van de eerste klasse E. Verschillende wedstrijden doen er nog toe. Ook de ontmoeting tussen Noordscheschut en Oranje Nassau is niet om des keizers baard. door Siemon Aikema Voor Noordscheschut lijkt de wedstrijd van zaterdag belangrijker dan voor Oranje Nassau. De Schutters hebben bij winst nog […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

16-05-2019: Beetgum tegen kampioen Ternaard

Zaterdag 18 mei wordt de wedstrijd Beetgum 1 – Ternaard 1 gespeeld op het sportcomplex ’t Bosk.

Vorige week wist Beetgum van de concurrent van Ternaard voor het kampioenschap (Arum) met 3-0 te winnen. Hierdoor heeft Ternaard de hoofdprijs te pakken en is de terechte kampioen in de 5de klasse B.  Wij willen de selectie en spelers van Ternaard van harte feliciteren met deze prestatie. Ternaard zal volgend seizoen in de 4de klasse uitkomen.

stand 180519

Ook Beetgum heeft een prijs te pakken in de vorm van nacompetitie. Toch zal Beetgum tegen Ternaard nog vol aan de bak moeten. Beetgum heeft 1 punt achterstand op, het op de 2de plaats staande, Arum. Deze 2de plaats op de ranglijst heeft als voordeel dat men automatisch is geplaatst in de nacompetitie voor de 2de ronde en voor de 1ste ronde op zaterdag 1 juni een bye heeft.

De wedstrijd Beetgum 1 – Ternaard 1 begint zaterdag om 14.30 uur en de scheidsrechter van dienst is de heer J. van Zutphen.

De Pupil van de week is Jens van der Meer van v.v. Beetgum Jo8.

De wedstrijdbal is beschikbaar gesteld door Jan Postma uit Ingelum.