bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

PEIZE – In het mooie Noord Drentse dorp Peize is Peize een fijne en gezellige voetbalvereniging met ongeveer 400 leden die allen op hun eigen wijze (recreatief of prestatief) hun sport kunnen beoefenen. Voor de jeugdafdeling van de club heeft Peize voor het seizoen 2019-2020 nog onder andere de volgende vacatures. Trainer voor JO15-1 (eersteklasser) […]

NORG – GOMOS is dinsdag 23 juli gastheer voor de oefenwedstrijd tussen FC Groningen en FC Eindhoven. De aftrap op Sportpark Schapendrift in Norg is om 19.00 uur. Kaarten in de voorverkoop zijn via de site van FC Groningen te bestellen. Op de wedstrijddag gaat de kassa bij GOMOS om 17.30 uur open. Volwassenen betalen […]

HOOGEVEEN – Jearl Margaritha maakt deze zomer de overstap naar Hoogeveen zondag. De 19-jarige aanvaller komt over vanuit de jeugd van FC Emmen. Hoogeveen TV sprak met de nieuwe aanwinst.

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

BEILEN – Football Skills Drenthe houdt in samenwerking met Beilen gedurende het voetbalseizoen tien techniektrainingen op zondagmorgen voor JO9 t/m JO13 pupillen, vijf keer in het najaar en vijf keer in het voorjaar. De techniektrainingen vinden eens per twee a drie weken plaats op zondagmorgen van 10.00 tot 11.45 uur. Doelstelling is het geven van […]

Print dit bericht Print dit bericht

16-05-2019: Beetgum tegen kampioen Ternaard

Zaterdag 18 mei wordt de wedstrijd Beetgum 1 – Ternaard 1 gespeeld op het sportcomplex ’t Bosk.

Vorige week wist Beetgum van de concurrent van Ternaard voor het kampioenschap (Arum) met 3-0 te winnen. Hierdoor heeft Ternaard de hoofdprijs te pakken en is de terechte kampioen in de 5de klasse B.  Wij willen de selectie en spelers van Ternaard van harte feliciteren met deze prestatie. Ternaard zal volgend seizoen in de 4de klasse uitkomen.

stand 180519

Ook Beetgum heeft een prijs te pakken in de vorm van nacompetitie. Toch zal Beetgum tegen Ternaard nog vol aan de bak moeten. Beetgum heeft 1 punt achterstand op, het op de 2de plaats staande, Arum. Deze 2de plaats op de ranglijst heeft als voordeel dat men automatisch is geplaatst in de nacompetitie voor de 2de ronde en voor de 1ste ronde op zaterdag 1 juni een bye heeft.

De wedstrijd Beetgum 1 – Ternaard 1 begint zaterdag om 14.30 uur en de scheidsrechter van dienst is de heer J. van Zutphen.

De Pupil van de week is Jens van der Meer van v.v. Beetgum Jo8.

De wedstrijdbal is beschikbaar gesteld door Jan Postma uit Ingelum.