bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

21-05-2019: Roekepraatsje Jens vd Meer

Deze week is Jens pupil van de week, afgelopen zaterdag deed Jens de aftrap bij zaterdag 1 tegen Ternaard. Onderstaand kun je zijn roekepraatsje lezen!IMG-20190519-WA0001

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Jens van der Meer
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Popke en Dieuwke van der Meer-Lautenbach
Wie zijn je broertjes of zusjes: Iris
Welke school zit je: Martenaskoalle
Wat wil je later worden: Politie agent
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Stamppot
Welke team speel je: JO8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Lieuwe en Doede
Wie vind je de beste trainer(s): Lieuwe en Doede
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenvelder
Wat zijn je sterkste punten: Tegenstander blokkeren
Heb je ook zwakkere punten: Balvast worden
Ritueel voor de wedstrijd: Nee
Wat vind je leuk aan voetbal: De wedstrijden
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Beter worden en wedstrijden winnen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Jorren Drost
Wie vind je de beste club van de wereld: Fc Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Ik vind ze allemaal goed
Wat vind je van VV Beetgum: Heel goed