bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ASSEN – FC Assen is op zoek naar een elftalleider voor zondag 1. Als elftalleider behoor je tot de staf van het eerste elftal en fungeer je als aanspreekpunt voor spelers en trainers. Lees hier het volledige bericht.

REGIO – Veel clubs hebben hun selectie ondertussen alweer op orde voor het nieuwe seizoen. TweeNul wil ze graag publiceren. Mail volledige overzichten naar redactie@tweenul.nl.

GRONINGEN – Dinsdag 25 juni werden de wedstrijden gespeeld in Poule B. PKC ’83 en VV Groningen hielden elkaar keurig in evenwicht 2-2. Na een 2-2 ruststand wist Roden met 7-5 te winnen van SC Stadspark zaterdag. De volgende wedstrijden in Poule B op donderdag 27 juni zijn: 18.30 uur PKC ’83 – Roden. 20.15 […]

HARKEMA – Bekijk hier de selectie van Harkema-Opeinde. André de Graaf (keeper) Romke van der Veen (keeper) Ronald van der Wal Wytse Couperus Albert Veenstra Chris Hoeksma Eppie Wouda Kevin van der Meulen Marten Pieter Hoeksma Willem Spoelstra Marten de Jong Sake Kooistra Alex van der Tuin Gerard Spinder Fokko Spinder Cris Alma Hilbrand Benedictus […]

HOOGEZAND – Tijdens een extra algemene ledenvergadering van de voetbalvereniging Hoogezand is voorzitter Peter Seip, teruggetreden en werd Andy Kasto onder applaus benoemd tot de nieuwe voorzitter van de rood–zwart combinatie.  Na vier jaar draagt Seip de voorzittershamer over aan een andere voorzitter.  De oud-voorzitter stelt dat hij tevreden is het stokje over te dragen. […]

Print dit bericht Print dit bericht

21-05-2019: Roekepraatsje Jens vd Meer

Deze week is Jens pupil van de week, afgelopen zaterdag deed Jens de aftrap bij zaterdag 1 tegen Ternaard. Onderstaand kun je zijn roekepraatsje lezen!IMG-20190519-WA0001

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Jens van der Meer
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Popke en Dieuwke van der Meer-Lautenbach
Wie zijn je broertjes of zusjes: Iris
Welke school zit je: Martenaskoalle
Wat wil je later worden: Politie agent
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Stamppot
Welke team speel je: JO8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Lieuwe en Doede
Wie vind je de beste trainer(s): Lieuwe en Doede
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenvelder
Wat zijn je sterkste punten: Tegenstander blokkeren
Heb je ook zwakkere punten: Balvast worden
Ritueel voor de wedstrijd: Nee
Wat vind je leuk aan voetbal: De wedstrijden
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Beter worden en wedstrijden winnen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Jorren Drost
Wie vind je de beste club van de wereld: Fc Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Ik vind ze allemaal goed
Wat vind je van VV Beetgum: Heel goed