bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

23-05-2019: Beetgum naar Ferwert

Zaterdag 25 mei 2019 speelt Beetgum de laatste competitiewedstrijd in Ferwert tegen Wardy.

Een wedstrijd waarvan de uitslag geen invloed meer heeft op het nacompetitie-schema.

Beetgum zal volgende week zaterdag 1 juni thuis op het sportcomplex ’t Bosk nacompetitie spelen tegen een periodekampioen uit klasse 5C die het laagst op de ranglijst staat. Hier komen nog vijf teams voor in aanmerking.

Toch zal met belangstelling de wedstrijd Wardy – Beetgum worden gevolgd. Beetgum kan nog de 3de periodekampioen worden.

Hierdoor kan de nummer 4 op de ranglijst (SSS’68 of Ouwe Syl) een periodetitel overnemen. Wint Beetgum niet de 3de periode dan is het seizoen voor SSS’68 en Ouwe Syl over. CVO, Tzummarum en ook nog in theorie Holwerd liggen op de loer om de overgebleven periode dan op te eisen.

Samenvattend, Beetgum en Arum spelen nacompetitie en nog vijf teams kunnen de overgebleven periodetitel binnenhalen.

In oktober wist Beetgum thuis met 5-0 van Wardy te winnen.

In oktober wist Beetgum thuis met 5-0 van Wardy te winnen.

De thuiswedstrijd in oktober 2018 tegen Wardy wist Beetgum met 5-0 te winnen, komende zaterdag kan het een stuk lastiger worden. Na de winterstop heeft Wardy zeer behoorlijke resultaten behaald met als uitschieter de 3-0 overwinning op Arum. Beetgum zal het zonder een groot aantal spelers moeten doen, onder andere de vier spelers met de meeste doelpunten achter hun naam dit seizoen ontbreken waarschijnlijk.

Al met al toch een interessante pot voor het team van hoofdtrainer Danny Span, de aftrap zaterdag 14.30 uur.