bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

WINSUM – Deze week vertoeven de heren in de fraaie dug-out van VV Winsum en ze hebben een speciale gast: een kat! Met het poezenbeest op schoot gaat het vooral over Virgil van Dijk, de Ballon d’Or en de verkiezing die daaruit voortvloeit: de Eierballon d’Or, de verkiezing van de beste amateurvoetballer van het Noorden […]

NIEUW RODEN – De twijfels over een goede afloop waren vooraf wel aanwezig bij Nieuw-Roden versus VAKO. Trainer Poortman kampte namelijk met afzeggingen van Tim van Huffelen (knie), Andre Manzeza (geopereerd) en Bert Hofstee (pink). Niet de minsten en met het inzetten van Rolf van Wijk stelde Poortman imiddels al zijn vierde keeper op dit […]

WARGA – Een geheel onnodig nederlaag voor Warga en een gestolen driepunter voor Boornbergum. Warga stond een kwartier voor tijd op 1-0 en kreeg toen een strafschop. Deze werd gemist en in de laatste tien minuten scoorde Boornbergum nog tweemaal. door Floris Sinnema De laatste thuiswedstrijd voor Warga 1 dit seizoen. Titelkandidaat Boornbergum kwam op […]

LEEUWARDEN – Op je 75e elke week trainen en voetbalwedstrijden spelen: dan doen niet veel mensen Anne Bokma na! Afgelopen donderdag vierde Anne, speler bij Leeuwarder Zwaluwen 10, zijn 75e verjaardag. Daarom werd hij op zaterdag 7 december 2019 tijdens de wedstrijd SDS 5 – Zwaluwen 10 in het zonnetje gezet. In de 75e minuut […]

TERNAARD – Afgelopen zaterdag kwam het Groninger Opende naar Ternaard. Kijkend naar de statistieken een lastige hobbel voor de Ternaarders, aangezien er slechts één wedstrijd van de voorgaande acht wedstrijden winnend werd afgesloten. Toch gingen de mannen van trainer Sjoerd van Klaarbergen met het nodige vertrouwen de wedstrijd in. Vorige week werden namelijk terecht de […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-05-2019: Zaterdag NACOMPETITIE Beetgum – Boornbergum

Zaterdag 1 juni 2019 speelt Beetgum 1 een mooi en dik verdiend toetje in de vorm van nacompetitie tegen Boornbergum 1 op het sportcomplex ’t Bosk.

Beetgum was al enige weken zeker van een plaats in de nacompetitie. Afgelopen zaterdag werd duidelijk dat de tegenstander Boornbergum is. Boornbergum was in klasse 5C de winnaar van de eerste periodetitel en eindigde op de ranglijst als 5de en werd gekoppeld in de eerste ronde van de nacompetitie aan Beetgum.

Officieel is de naam SC Boornbergum ’80 en is een omni-vereniging die bestaat uit een voetbal-, tennis-, volleybal- en gymnastiek afdeling. Naast een 5de klasse zaterdagafdeling heeft Boornbergum ook nog een prestatieteam op zondag dat in de 4de klasse uitkomt en ook nacompetitie heeft behaald.

Het zaterdagsteam heeft de laatste decennia zowel op 5de klasse als op 6de klasse niveau geacteerd, maar is nog nooit in de 4de klasse is uitgekomen. Vorig seizoen wist Boornbergum ook nacompetitie te halen, maar dat leidde niet tot promotie.

Het team van hoofdtrainer Danny Span heeft al een geweldig seizoen gehad mede door een uitstekende trainingsopkomst en heeft alleen de 1ste competitiewedstrijd en van kampioen Ternaard verloren.

Nacompetitiewedstrijden staan echter op zichzelf en naast een goede wedstrijdinstelling zal mede de vorm van de dag bepalen wie zich plaatst voor de halve finale op zaterdag 8 juni waarin Oostergo de tegenstander is.

 

STEUN V.V. BEETGUM 1

Zaterdag 1 juni NACOMPETITIE

14.30 uur: Beetgum 1 – SC Boornbergum’80 1

Scheidsrechter: H.M. van Dijk

Assistent-scheidsrechters: G.J. Bakker en M.S. Zijlstra

De balsponsor:

 Solano