bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGEVEEN – Hoogeveen zaterdag is de voorbereiding uitstekend begonnen. De ploeg van trainer Edward Sabandar versloeg in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup het een klasse hoger spelende Dedemsvaart met 6-2. Met name het laatste half uur maakten de Hoogeveners een sterke en frisse indruk. Sabandar beschikt met de komt van een aantal […]

HOOGEVEEN – Gramsbergen heeft het als debutant tijdens het Offerein Voetbaltoernooi uitstekend gedaan. De ploeg van de nieuwe trainer Stefan Ranantoknam maakte indruk tijdens de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup door SC Erica met 7-1 te verslaan. Gramsbergen strijdt nu verder om een plek in de finale. Dedemsvaart zal zich moeten richten op […]

HOOGEVEEN – Germanicus kent een goede start van de voorbereiding. Vrijdagavond werd er tijdens het Offerein Voetbaltoernooi in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup met 5-0 gewonnen van Nieuw Buinen. Dinsdagavond neemt Germanicus het nu op tegen Gramsbergen dat SC Erica met 7-1 versloeg. De winnaar speelt vrijdagavond de finale tegen Hoogeveen zaterdag […]

EMMELOORD – Aanvaller Yumé Ramos hoopt zaterdag zijn officiele debuut te maken voor zijn nieuwe club Flevo Boys. De hoofdklasser uit Emmeloord speelt dan in de 1e voorronde van het het toernooi om de KNVB beker een uitwedstrijd tegen Mierlo Hout. Ramos kijkt enorm uit naar zijn officiële debuut. De 32 jarige spits heeft in […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 17 augustus FC Klazienaveen – Noordwolde, 14.30 uur Westerkwartier – SV Haulerwijk SV Marum VR1 – CSV Be Quick Dokkum VR1, 14.30 uur SC Loppersum – NEC Delfzijl, 14:30 uur Erica ’86 – SC Erica 2, 14.30 uur VVS Oostwold – Groninger Boys zaterdag, 14.30 uur […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-05-2019: Zaterdag NACOMPETITIE Beetgum – Boornbergum

Zaterdag 1 juni 2019 speelt Beetgum 1 een mooi en dik verdiend toetje in de vorm van nacompetitie tegen Boornbergum 1 op het sportcomplex ’t Bosk.

Beetgum was al enige weken zeker van een plaats in de nacompetitie. Afgelopen zaterdag werd duidelijk dat de tegenstander Boornbergum is. Boornbergum was in klasse 5C de winnaar van de eerste periodetitel en eindigde op de ranglijst als 5de en werd gekoppeld in de eerste ronde van de nacompetitie aan Beetgum.

Officieel is de naam SC Boornbergum ’80 en is een omni-vereniging die bestaat uit een voetbal-, tennis-, volleybal- en gymnastiek afdeling. Naast een 5de klasse zaterdagafdeling heeft Boornbergum ook nog een prestatieteam op zondag dat in de 4de klasse uitkomt en ook nacompetitie heeft behaald.

Het zaterdagsteam heeft de laatste decennia zowel op 5de klasse als op 6de klasse niveau geacteerd, maar is nog nooit in de 4de klasse is uitgekomen. Vorig seizoen wist Boornbergum ook nacompetitie te halen, maar dat leidde niet tot promotie.

Het team van hoofdtrainer Danny Span heeft al een geweldig seizoen gehad mede door een uitstekende trainingsopkomst en heeft alleen de 1ste competitiewedstrijd en van kampioen Ternaard verloren.

Nacompetitiewedstrijden staan echter op zichzelf en naast een goede wedstrijdinstelling zal mede de vorm van de dag bepalen wie zich plaatst voor de halve finale op zaterdag 8 juni waarin Oostergo de tegenstander is.

 

STEUN V.V. BEETGUM 1

Zaterdag 1 juni NACOMPETITIE

14.30 uur: Beetgum 1 – SC Boornbergum’80 1

Scheidsrechter: H.M. van Dijk

Assistent-scheidsrechters: G.J. Bakker en M.S. Zijlstra

De balsponsor:

 Solano