bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGEVEEN – Hoogeveen zaterdag is de voorbereiding uitstekend begonnen. De ploeg van trainer Edward Sabandar versloeg in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup het een klasse hoger spelende Dedemsvaart met 6-2. Met name het laatste half uur maakten de Hoogeveners een sterke en frisse indruk. Sabandar beschikt met de komt van een aantal […]

HOOGEVEEN – Gramsbergen heeft het als debutant tijdens het Offerein Voetbaltoernooi uitstekend gedaan. De ploeg van de nieuwe trainer Stefan Ranantoknam maakte indruk tijdens de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup door SC Erica met 7-1 te verslaan. Gramsbergen strijdt nu verder om een plek in de finale. Dedemsvaart zal zich moeten richten op […]

HOOGEVEEN – Germanicus kent een goede start van de voorbereiding. Vrijdagavond werd er tijdens het Offerein Voetbaltoernooi in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup met 5-0 gewonnen van Nieuw Buinen. Dinsdagavond neemt Germanicus het nu op tegen Gramsbergen dat SC Erica met 7-1 versloeg. De winnaar speelt vrijdagavond de finale tegen Hoogeveen zaterdag […]

EMMELOORD – Aanvaller Yumé Ramos hoopt zaterdag zijn officiele debuut te maken voor zijn nieuwe club Flevo Boys. De hoofdklasser uit Emmeloord speelt dan in de 1e voorronde van het het toernooi om de KNVB beker een uitwedstrijd tegen Mierlo Hout. Ramos kijkt enorm uit naar zijn officiële debuut. De 32 jarige spits heeft in […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 17 augustus FC Klazienaveen – Noordwolde, 14.30 uur Westerkwartier – SV Haulerwijk SV Marum VR1 – CSV Be Quick Dokkum VR1, 14.30 uur SC Loppersum – NEC Delfzijl, 14:30 uur Erica ’86 – SC Erica 2, 14.30 uur VVS Oostwold – Groninger Boys zaterdag, 14.30 uur […]

Print dit bericht Print dit bericht

07-06-2019: Beetgum VR1 wint laatste uitwedstrijd van het seizoen.

Afgelopen zaterdag 1 juni stond voor de dames nog een uitwedstrijd op het programma. Tegenstander was St. Anna VR2. Zomerse temperaturen en om de hoek, dus een gedeelte van de dames besloot op de fiets te stappen. De overige selectie kwam in de auto zodat het materiaal ook op bestemming zou komen.

Na het uitrusten van de fietstocht de kleedkamer in om in tenue op het veld te verschijnen. De dames van St. Anna speelden in hun nieuwe inloopshirts, wij besloten om in onze vertrouwde uitrusting te spelen.

Afspraak gemaakt om gewoon lekker te voetballen, en krachten te besparen vanwege de hitte. En na 3 minuten spelen wist Jeanine het net al te vinden. Na de aftrap gelijk weer lekker voetballen en na 6 minuten spelen stond de 0-2 op het scorebord. Met wat geknoei in de zestien kreeg een speelster van St. Anna de bal in eigen goal. Daarna werd er volop gezocht naar goal nummer drie, maar St. Anne ging ook tikken en kwamen met goed voetbal ook op onze helft. Aan beide kanten kansen maar uiteindelijk wist de middenveldster van St. Anna met een prachtig afstandsschot de aansluitingstreffer te maken. Net buiten de zestien meter stond ze klaar en schoot ze de bal in het dak van het doel. Eye-opener voor beide ploegen, maar Beetgum gebruikte de ruimte’s slim en de dames wisten elkaar te vinden. Toen de scheidsrechter floot voor de rust konden we met 1-5 aan de thee.

Na rust startte Beetgum rommelig en door de warmte wisselden ze veel en draaide het niet meer zoals voor de rust. Maar er kon rustig gevoetbald worden en toen het in het veld weer goed stond kon Beetgum weer kleine kansen creëren. Na rust nog twee goals gemaakt, en met een 1-7 eindstand gedoucht. Daarna nog een gezellige borrel met beide teams en vervolgens weer op de fiets met de drie punten in de tas!

 

EBF89679-F8B6-44DE-B5E6-AE5EE4CBC034