bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

18-06-2019: Groots afscheid Mister v.v. Beetgum

Zaterdag 15 juni 2019 werd er tijdens het slotfeest v.v. Beetgum aandacht besteed aan het laatste seizoen dat Marten Johannes Bloem onderdeel uitmaakt van de selectie v.v. Beetgum 1.

Een afscheidswedstrijd, onder de leiding van de landelijk en internationaal bekende assistent-scheidsrechter uit het betaalde voetbal Hessel Steegstra, tussen oud teamgenoten en de huidige selectie van Danny Span was onderdeel van het programma en verschillende mooie cadeau’s waren er voor Marten Johannes. Veel oud-spelers en ook oud-hoofdtrainers waren aanwezig waaronder Geert Dijkstra, Thomas Haan, Koos van Kooten, Johannes Buursma en John Hofte.

IMG_0614a

Na meer als 20 jaar doet Marten Johannes en stapje terug en gaat recreatief voetballen. Voor de gelegenheid werd een speciale editie van het programmaboekje gedrukt.

Hieronder het voorwoord van het programmaboekje:

Een moment om bij stil te staan

Sportvrienden,

Aan alles komt een einde, zelfs aan de actieve voetbalcarrière  van Marten Johannes Bloem als 1e elftal speler. Ruim 20 jaar wist hij zich op een voorbeeldige wijze staande te houden in het vlaggenschip van v.v. Beetgum terwijl hij tussentijds ook nog enkele jaren de clubkleuren van v.v. St. Annaparochie droeg.

Als junior al goed genoeg bevonden om aan te sluiten bij het 1e elftal en op basis van zijn kwaliteiten al snel een vaste kracht in het team. In zijn jonge jaren een begenadigde buitenspeler met snelheid, goede passeerbewegingen en scorend vermogen. In de loop van de jaren veroverde hij een centrale plek op het middenveld en werd hij ook meer en meer een natuurlijke leider in het veld. Het heeft er uiteindelijk ook toe geleid dat hij de aanvoerdersband ging dragen en zich ook in die rol als een vis in het water voelde. Zijn laatste voetbaljaren verhuisde hij naar de centrale positie in de verdediging en was hij een leermeester voor het aanstormend jong talent van de vereniging.

Ook naast het voetballen heeft hij gedurende al die jaren een belangrijke bijdrage geleverd aan de positieve ontwikkeling van de vereniging. In zijn jonge jaren als trainer van diverse jeugdteams wat ook aansloot op zijn sportopleiding waardoor hij in het bezit is van de nodige trainersdiploma’s. Een logische vervolgstap was het zitting nemen in de jeugdcommissie waarin hij meerdere jaren van grote toegevoegde waarde was. En nu het afscheid daar is mag de vereniging zich in de handen knijpen omdat hij binnenkort toe gaat treden tot het hoofdbestuur.

Vandaag als eerbetoon voor al zijn verdiensten als speler van het 1e elftal een afscheidswedstrijd waarvoor vele personen zijn uitgenodigd die een deel van het voetbalverleden en heden met hem gedeeld hebben. Het bestuur, de verschillende commissies, leden, sponsors en supporters bedanken Marten Johannes voor zijn grote kwaliteiten, inzet en betrokkenheid voor de voetbalvereniging en hopen op een memorabele afscheidswedstrijd onder de leiding van de landelijk en internationaal bekende assistent-scheidsrechter uit het betaalde voetbal, Hessel Steegstra.

Wij wensen jullie een onvergetelijke wedstrijd als onderdeel van het slotfeest en,

 namens iedereen: Marten Johannes, ontzettend bedankt!