bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

18-06-2019: Groots afscheid Mister v.v. Beetgum

Zaterdag 15 juni 2019 werd er tijdens het slotfeest v.v. Beetgum aandacht besteed aan het laatste seizoen dat Marten Johannes Bloem onderdeel uitmaakt van de selectie v.v. Beetgum 1.

Een afscheidswedstrijd, onder de leiding van de landelijk en internationaal bekende assistent-scheidsrechter uit het betaalde voetbal Hessel Steegstra, tussen oud teamgenoten en de huidige selectie van Danny Span was onderdeel van het programma en verschillende mooie cadeau’s waren er voor Marten Johannes. Veel oud-spelers en ook oud-hoofdtrainers waren aanwezig waaronder Geert Dijkstra, Thomas Haan, Koos van Kooten, Johannes Buursma en John Hofte.

IMG_0614a

Na meer als 20 jaar doet Marten Johannes en stapje terug en gaat recreatief voetballen. Voor de gelegenheid werd een speciale editie van het programmaboekje gedrukt.

Hieronder het voorwoord van het programmaboekje:

Een moment om bij stil te staan

Sportvrienden,

Aan alles komt een einde, zelfs aan de actieve voetbalcarrière  van Marten Johannes Bloem als 1e elftal speler. Ruim 20 jaar wist hij zich op een voorbeeldige wijze staande te houden in het vlaggenschip van v.v. Beetgum terwijl hij tussentijds ook nog enkele jaren de clubkleuren van v.v. St. Annaparochie droeg.

Als junior al goed genoeg bevonden om aan te sluiten bij het 1e elftal en op basis van zijn kwaliteiten al snel een vaste kracht in het team. In zijn jonge jaren een begenadigde buitenspeler met snelheid, goede passeerbewegingen en scorend vermogen. In de loop van de jaren veroverde hij een centrale plek op het middenveld en werd hij ook meer en meer een natuurlijke leider in het veld. Het heeft er uiteindelijk ook toe geleid dat hij de aanvoerdersband ging dragen en zich ook in die rol als een vis in het water voelde. Zijn laatste voetbaljaren verhuisde hij naar de centrale positie in de verdediging en was hij een leermeester voor het aanstormend jong talent van de vereniging.

Ook naast het voetballen heeft hij gedurende al die jaren een belangrijke bijdrage geleverd aan de positieve ontwikkeling van de vereniging. In zijn jonge jaren als trainer van diverse jeugdteams wat ook aansloot op zijn sportopleiding waardoor hij in het bezit is van de nodige trainersdiploma’s. Een logische vervolgstap was het zitting nemen in de jeugdcommissie waarin hij meerdere jaren van grote toegevoegde waarde was. En nu het afscheid daar is mag de vereniging zich in de handen knijpen omdat hij binnenkort toe gaat treden tot het hoofdbestuur.

Vandaag als eerbetoon voor al zijn verdiensten als speler van het 1e elftal een afscheidswedstrijd waarvoor vele personen zijn uitgenodigd die een deel van het voetbalverleden en heden met hem gedeeld hebben. Het bestuur, de verschillende commissies, leden, sponsors en supporters bedanken Marten Johannes voor zijn grote kwaliteiten, inzet en betrokkenheid voor de voetbalvereniging en hopen op een memorabele afscheidswedstrijd onder de leiding van de landelijk en internationaal bekende assistent-scheidsrechter uit het betaalde voetbal, Hessel Steegstra.

Wij wensen jullie een onvergetelijke wedstrijd als onderdeel van het slotfeest en,

 namens iedereen: Marten Johannes, ontzettend bedankt!