bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOOGEVEEN – Hoogeveen zaterdag is de voorbereiding uitstekend begonnen. De ploeg van trainer Edward Sabandar versloeg in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup het een klasse hoger spelende Dedemsvaart met 6-2. Met name het laatste half uur maakten de Hoogeveners een sterke en frisse indruk. Sabandar beschikt met de komt van een aantal […]

HOOGEVEEN – Gramsbergen heeft het als debutant tijdens het Offerein Voetbaltoernooi uitstekend gedaan. De ploeg van de nieuwe trainer Stefan Ranantoknam maakte indruk tijdens de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup door SC Erica met 7-1 te verslaan. Gramsbergen strijdt nu verder om een plek in de finale. Dedemsvaart zal zich moeten richten op […]

HOOGEVEEN – Germanicus kent een goede start van de voorbereiding. Vrijdagavond werd er tijdens het Offerein Voetbaltoernooi in de eerste ronde van de Paviljoen Nijstad Cup met 5-0 gewonnen van Nieuw Buinen. Dinsdagavond neemt Germanicus het nu op tegen Gramsbergen dat SC Erica met 7-1 versloeg. De winnaar speelt vrijdagavond de finale tegen Hoogeveen zaterdag […]

EMMELOORD – Aanvaller Yumé Ramos hoopt zaterdag zijn officiele debuut te maken voor zijn nieuwe club Flevo Boys. De hoofdklasser uit Emmeloord speelt dan in de 1e voorronde van het het toernooi om de KNVB beker een uitwedstrijd tegen Mierlo Hout. Ramos kijkt enorm uit naar zijn officiële debuut. De 32 jarige spits heeft in […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 17 augustus FC Klazienaveen – Noordwolde, 14.30 uur Westerkwartier – SV Haulerwijk SV Marum VR1 – CSV Be Quick Dokkum VR1, 14.30 uur SC Loppersum – NEC Delfzijl, 14:30 uur Erica ’86 – SC Erica 2, 14.30 uur VVS Oostwold – Groninger Boys zaterdag, 14.30 uur […]

Print dit bericht Print dit bericht

31-07-2019: MO-13 zoekt 2 leiders/leidsters!

Bij het meisjesteam onder 13, de MO-13 worden er nog om 2 leiders/leidsters gezocht voor aankomend seizoen. De meiden spelen 8×8 op half veld en er is geen vlagger nodig voor buitenspel. Ook de trainers zijn geregeld, het gaat echt om het leiden en coachen van de MO-13 op de zaterdagen.

Om even een goed beeld te geven wat er verwacht wordt van een leiders/leidsters hebben we de belangrijkste taken op een rijtje gezet.

  • Het begeleiden en positief coachen van de MO-13 op de zaterdagen tijdens de wedstrijden.
  • Kledingtas eind van de week ophalen bij Sikke en Maaike Lautenbach en na de wedstrijd weer inleveren zodat ze weer voor de volgende wedstrijd schoon zijn.
  • Bij afgelastingen van wedstrijden dit tijdig doorgeven aan de ouders/meiden. Dit kan door middel van whatsapp, bellen of e-mailen.
  • Het opstellen van een vervoerschema voor de ouders.
  • Het bijhouden van uitslagen en het correct en volledig invullen van het digitale wedstrijdformulier na de gespeelde wedstrijd.
  • Het toezicht houden op de gebruikte materialen en hier zorgvuldig mee omgaan.
  • Ervoor zorgen dat na de wedstrijd de kleedkamers schoon en netjes achtergelaten worden.

Ben je na het lezen van dit bericht enthousiast geworden en lijkt het jou leuk om dit te doen? Laat het ons snel weten via vvjeugdcommissie@outlook.com of geef het aan bij een van de jeugdcommissieleden V.V. Beetgum.

Mo13