bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

20-08-2019: Voorbereiding v.v. Beetgum 1

Zaterdag 21 september 2019 start het nieuwe seizoen met de eerste competitiewedstrijd voor Beetgum 1. In een uitwedstrijd staat een wedstrijd tegen het uit de 4de klasse gedegradeerde Marrum gepland.

Voor de komende weken staan trainingen en oefen-/en bekerwedstrijden op het programma.

In onderstaand schema staan de verschillende activiteiten: 

Zaterdag 17 Augustus training 11:00 uur tot 14:30 uur

Dinsdag 20 Augustus training  19:00 uur

Donderdag 22 Augustus training 19:00 uur

 

Zaterdag 24 Augustus Van Aisma dagen: geen training/oefen.

Dinsdag 27 Augustus Oefenwedstrijd 20:00 uur Zeerobben 2 (18:45 u. aanwezig).

Donderdag 29 Augustus training 19:00 uur.

 

Zaterdag 31 Augustus Beker: SDS- v.v. Beetgum 14:30 uur (12:45 u. aanwezig)

Dinsdag 3 September training 19:30 uur

Donderdag 5 September training 19:00 uur

 

Zaterdag 7 September Beker: v.v. Beetgum-SC Franeker 14:30 uur (13:00 u. aanwezig)

Dinsdag 10 September Oefenwedstrijd tegen Foarut (tijd nog in overleg)

Donderdag 12 September training 19:00 uur.

 

Zaterdag 14 September Beker: Berlikum-v.v. Beetgum 14:30 uur (12:45 u. aanwezig).

Dinsdag 17 September training 19:30 uur

Donderdag 19 September training 19:00 uur

 

Zaterdag 21 September Start Competitie !!!!