bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

20-08-2019: Voorbereiding v.v. Beetgum 1

Zaterdag 21 september 2019 start het nieuwe seizoen met de eerste competitiewedstrijd voor Beetgum 1. In een uitwedstrijd staat een wedstrijd tegen het uit de 4de klasse gedegradeerde Marrum gepland.

Voor de komende weken staan trainingen en oefen-/en bekerwedstrijden op het programma.

In onderstaand schema staan de verschillende activiteiten: 

Zaterdag 17 Augustus training 11:00 uur tot 14:30 uur

Dinsdag 20 Augustus training  19:00 uur

Donderdag 22 Augustus training 19:00 uur

 

Zaterdag 24 Augustus Van Aisma dagen: geen training/oefen.

Dinsdag 27 Augustus Oefenwedstrijd 20:00 uur Zeerobben 2 (18:45 u. aanwezig).

Donderdag 29 Augustus training 19:00 uur.

 

Zaterdag 31 Augustus Beker: SDS- v.v. Beetgum 14:30 uur (12:45 u. aanwezig)

Dinsdag 3 September training 19:30 uur

Donderdag 5 September training 19:00 uur

 

Zaterdag 7 September Beker: v.v. Beetgum-SC Franeker 14:30 uur (13:00 u. aanwezig)

Dinsdag 10 September Oefenwedstrijd tegen Foarut (tijd nog in overleg)

Donderdag 12 September training 19:00 uur.

 

Zaterdag 14 September Beker: Berlikum-v.v. Beetgum 14:30 uur (12:45 u. aanwezig).

Dinsdag 17 September training 19:30 uur

Donderdag 19 September training 19:00 uur

 

Zaterdag 21 September Start Competitie !!!!