bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

22-08-2019: Senioren selecties seizoen 2019-2020

De eerste trainingen voor het nieuwe seizoen zijn gestart en de beker- en competitiewedstrijden zijn bekend gemaakt door de KNVB.

Binnen de verschillende selecties van Beetgum zijn er diverse nieuwe spelers te verwelkomen.

Robby Efde en Jelle Wim de Vries zijn weer lid geworden na een jaar afwezigheid.

Herman Kamminga kan het voetballen bij Beetgum waarschijnlijk het komende seizoen beter combineren met zijn trainersactiviteiten.

Verder heeft Aaron Palma van de A-junioren van FVC zich laten overschrijven naar Beetgum en Gerrit van Rees heeft zich van St. Jacob laten overschrijven naar Beetgum

Afkomstig van Zwaagwesteinde, de kampioen afgelopen seizoen in de 3de klasse, is Wymer de Vries een nieuwe aanwinst voor Beetgum.

Door het doorschuiven vanuit de jeugd zijn er zaterdags weer drie herenselecties beschikbaar. Zowel de A-, B- en C selectie gaan twee keer per week trainen.

De A-selectie wordt getraind door hoofdtrainer Danny Span. De B-selectie wordt getraind door Samir Tawafra, en de C-selectie staat onder leiding van de trainer/coach Tjeerd Jan Hobma.

Uiteraard is er naast de 3 herenselecties op zaterdag ook weer een zondagsteam actief en op vrijdag neemt een 35+ team deel aan de 7×7 competitie.

Het vrouwenteam van Beetgum is afgelopen seizoen kampioen geworden en komt uit in de 3de klasse. Met een selectie van 19 speelsters heeft trainer/coach Samir Tawafra een brede selectie tot zijn beschikking. Van SC Franeker heeft Lotte Delgrosse haar laten overschrijven naar Beetgum.

Wij wensen alle teams veel succes toe in het nieuwe seizoen.

Seniorencommissie v.v. Beetgum

Marten Johannes Bloem en Jan Drost