bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

22-08-2019: Senioren selecties seizoen 2019-2020

De eerste trainingen voor het nieuwe seizoen zijn gestart en de beker- en competitiewedstrijden zijn bekend gemaakt door de KNVB.

Binnen de verschillende selecties van Beetgum zijn er diverse nieuwe spelers te verwelkomen.

Robby Efde en Jelle Wim de Vries zijn weer lid geworden na een jaar afwezigheid.

Herman Kamminga kan het voetballen bij Beetgum waarschijnlijk het komende seizoen beter combineren met zijn trainersactiviteiten.

Verder heeft Aaron Palma van de A-junioren van FVC zich laten overschrijven naar Beetgum en Gerrit van Rees heeft zich van St. Jacob laten overschrijven naar Beetgum

Afkomstig van Zwaagwesteinde, de kampioen afgelopen seizoen in de 3de klasse, is Wymer de Vries een nieuwe aanwinst voor Beetgum.

Door het doorschuiven vanuit de jeugd zijn er zaterdags weer drie herenselecties beschikbaar. Zowel de A-, B- en C selectie gaan twee keer per week trainen.

De A-selectie wordt getraind door hoofdtrainer Danny Span. De B-selectie wordt getraind door Samir Tawafra, en de C-selectie staat onder leiding van de trainer/coach Tjeerd Jan Hobma.

Uiteraard is er naast de 3 herenselecties op zaterdag ook weer een zondagsteam actief en op vrijdag neemt een 35+ team deel aan de 7×7 competitie.

Het vrouwenteam van Beetgum is afgelopen seizoen kampioen geworden en komt uit in de 3de klasse. Met een selectie van 19 speelsters heeft trainer/coach Samir Tawafra een brede selectie tot zijn beschikking. Van SC Franeker heeft Lotte Delgrosse haar laten overschrijven naar Beetgum.

Wij wensen alle teams veel succes toe in het nieuwe seizoen.

Seniorencommissie v.v. Beetgum

Marten Johannes Bloem en Jan Drost