bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

28-08-2019: Zaterdag start beker SDS – Beetgum

Zaterdag 31 augustus 2019 start het bekertoernooi voor Beetgum 1 met een uitwedstrijd in Easterein tegen SDS 1. SDS is al jarenlang een stabiele middenmoter in de 3de klasse.

Vorig seizoen was SDS ook in de beker tegenstander van Beetgum 1 en was SDS op 8 september 2018 met 3-0 te sterk voor Beetgum.

Foto van beker wedstrijd vorig seizoen Beetgum - SDS

Foto van beker wedstrijd vorig seizoen Beetgum – SDS

Afgelopen dinsdag 27 augustus speelde Beetgum een oefenwedstrijd in Harlingen tegen Zeerobben 2 dat uitkomt in de reserve 1ste klasse. Ondanks een 2-1 nederlaag (doelpunt Robby Efde) was het een nuttige oefenwedstrijd waarin hoofdtrainer Danny Span alle 17 aanwezig spelers minuten liet maken en Beetgum bij vlagen een prima indruk maakte.

In vergelijking met het vorige seizoen heeft Danny Span 4 nieuwe selectiespelers beschikbaar en zullen de komende beker- en oefenwedstrijden vooral worden gebruikt om toe te werken naar de start van de competitie op zaterdag 21 september.

Het complete bekerprogramma voor Beetgum 1:

Zaterdag 31 augustus:                   uit       SDS                    aanvang 14.30 uur

Zaterdag 7 september:                  thuis     SC Franeker        aanvang 14.30 uur

Zaterdag 14 september:                uit         SC Berlikum        aanvang 14.30 uur