bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

28-08-2019: Zaterdag start beker SDS – Beetgum

Zaterdag 31 augustus 2019 start het bekertoernooi voor Beetgum 1 met een uitwedstrijd in Easterein tegen SDS 1. SDS is al jarenlang een stabiele middenmoter in de 3de klasse.

Vorig seizoen was SDS ook in de beker tegenstander van Beetgum 1 en was SDS op 8 september 2018 met 3-0 te sterk voor Beetgum.

Foto van beker wedstrijd vorig seizoen Beetgum - SDS

Foto van beker wedstrijd vorig seizoen Beetgum – SDS

Afgelopen dinsdag 27 augustus speelde Beetgum een oefenwedstrijd in Harlingen tegen Zeerobben 2 dat uitkomt in de reserve 1ste klasse. Ondanks een 2-1 nederlaag (doelpunt Robby Efde) was het een nuttige oefenwedstrijd waarin hoofdtrainer Danny Span alle 17 aanwezig spelers minuten liet maken en Beetgum bij vlagen een prima indruk maakte.

In vergelijking met het vorige seizoen heeft Danny Span 4 nieuwe selectiespelers beschikbaar en zullen de komende beker- en oefenwedstrijden vooral worden gebruikt om toe te werken naar de start van de competitie op zaterdag 21 september.

Het complete bekerprogramma voor Beetgum 1:

Zaterdag 31 augustus:                   uit       SDS                    aanvang 14.30 uur

Zaterdag 7 september:                  thuis     SC Franeker        aanvang 14.30 uur

Zaterdag 14 september:                uit         SC Berlikum        aanvang 14.30 uur