bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-08-2019: Schema oud papier najaar 2019 (update)

Gelijk aan andere jaren is er voor het oud-papier lopen weer een schema opgesteld. Het betreft onderstaand schema. De aanwezigheidstijd is 18.30 uur bij de Garage Spanjer in Bitgummole.

Voor vrijdag 13 september 2019 is er een dubbele bezetting in verband met een extra oud-papier auto.

Het schema is ook geplaatst om de homepage van v.v. Beetgum aan de rechterzijde onder de kop diversen.

 

Datum: Loper: Loper: Loper:
13-sep Remco Schiphof Marten de Vries Gerrit van Rees
13-sep Rutger Reitsma Teun Kuipers Jelmer de Vries
11-okt Evert Siderius Sybe Schaaf Mark Sander de Vries
8-nov Elbert Dijkstra Walter Snieder Gerrit Dijkstra
6-dec Jort Dijkstra Sybren Zwalua Danny tho Bockholtt
 

 

Kan men op de ingeroosterde data niet, dan dien je zelf voor een vervanger te zorgen. De

verantwoordelijkheid blijft echter bij het ingeroosterde lid. Mocht het lid of zijn vervanger op

de ingeroosterde datum niet op komen dagen, dan zal er een verhoogde solidariteitsbijdrage

van € 100 geïncasseerd worden van het verantwoordelijke lid.

We realiseren ons dat dit een stevige bijdrage is, maar we kunnen gewoonweg niet zonder

de opbrengsten van oud papier en we kunnen en willen niet op het laatste moment extra ‘

lopers’ optrommelen. Deze bijdrage is dan ook als afschrikwekkend bedoeld en we hopen

van harte dat het niet zover komt.

 

Voor het halen van oud papier is geen sprake van een vrijstelling voor leden die al vrijwilliger

van de vereniging zijn. We waarderen de inzet van vrijwilligers zeer, maar het is te

bewerkelijk om een aparte vrijstelling in het leven te roepen. Tevens speelt mee dat je

gemiddeld maar 1 x per anderhalf seizoen op een vrijdagavond kwijt bent aan het halen van

oud papier.

Deze regeling is tijdens de jaarvergadering van 26 januari 2018 unaniem aangenomen.

oudpapier