komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEDUM – De Lokale Jeugdopleiding van SV Bedum timmert flink aan de weg. Voor het eerst sinds de fusie komen alle eerste jeugdselecties uit op divisieniveau. Onderstaand een overzicht van het speelniveau waarop de eerste selecties in het seizoen 2020-2021 door de KNVB zijn ingedeeld. SV Bedum JO13-1: 1e divisie SV Bedum JO15-1: 6e divisie […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 27 juni ONS Sneek – Rotterdam Oost, 14.30 uur Dinsdag 18 augustus AVC – Sneek Wit Zwart, 19.30 uur Zaterdag 22 augustus Dokkum – Heerenveen zaterdag, 14.30 uur Zondag 23 augustus Aengwirden – Giethoorn, 14.00 uur Dinsdag 25 augustus GAVC – AVC, 20.00 uur Zaterdag 29 […]

RUINEN – Ruinen zoekt een trainer voor JO17-1 voor het seizoen 2020-2021. Wat verwacht Ruinen van jou: De verzorging van twee trainingen per week. De begeleiding van het team op de wedstrijddagen. Je bent in bezit van minimaal een TC III diploma of UEFA C. Je bewaakt een goede balans tussen de belangen van het […]

REGIO – Voetballen zonder publiek na 1 september is voor veel clubs in het amateurvoetbal geen optie. Is spelen zonder publiek een optie om het seizoen toch van start te laten gaan?  Breng je stem uit rechts onderaan de homepage.

BUINEN – Buinen promoveert voor het eerst in de clubgeschiedenis naar de 4e klasse. De Drentse zondagclub, die dit jaar haar 75-jarig bestaan viert, kreeg gistermiddag het bevestigende telefoontje van de KNVB. Voor de geelhemden betekent de promotie een mooi einde aan een inktzwart seizoen vanwege het overlijden van twee spelers vlak voor de start […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-08-2019: Schema oud papier najaar 2019 (update)

Gelijk aan andere jaren is er voor het oud-papier lopen weer een schema opgesteld. Het betreft onderstaand schema. De aanwezigheidstijd is 18.30 uur bij de Garage Spanjer in Bitgummole.

Voor vrijdag 13 september 2019 is er een dubbele bezetting in verband met een extra oud-papier auto.

Het schema is ook geplaatst om de homepage van v.v. Beetgum aan de rechterzijde onder de kop diversen.

 

Datum: Loper: Loper: Loper:
13-sep Remco Schiphof Marten de Vries Gerrit van Rees
13-sep Rutger Reitsma Teun Kuipers Jelmer de Vries
11-okt Evert Siderius Sybe Schaaf Mark Sander de Vries
8-nov Elbert Dijkstra Walter Snieder Gerrit Dijkstra
6-dec Jort Dijkstra Sybren Zwalua Danny tho Bockholtt
 

 

Kan men op de ingeroosterde data niet, dan dien je zelf voor een vervanger te zorgen. De

verantwoordelijkheid blijft echter bij het ingeroosterde lid. Mocht het lid of zijn vervanger op

de ingeroosterde datum niet op komen dagen, dan zal er een verhoogde solidariteitsbijdrage

van € 100 geïncasseerd worden van het verantwoordelijke lid.

We realiseren ons dat dit een stevige bijdrage is, maar we kunnen gewoonweg niet zonder

de opbrengsten van oud papier en we kunnen en willen niet op het laatste moment extra ‘

lopers’ optrommelen. Deze bijdrage is dan ook als afschrikwekkend bedoeld en we hopen

van harte dat het niet zover komt.

 

Voor het halen van oud papier is geen sprake van een vrijstelling voor leden die al vrijwilliger

van de vereniging zijn. We waarderen de inzet van vrijwilligers zeer, maar het is te

bewerkelijk om een aparte vrijstelling in het leven te roepen. Tevens speelt mee dat je

gemiddeld maar 1 x per anderhalf seizoen op een vrijdagavond kwijt bent aan het halen van

oud papier.

Deze regeling is tijdens de jaarvergadering van 26 januari 2018 unaniem aangenomen.

oudpapier