bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

02-09-2019: Beetgum helft gelijk op

Zaterdag 31 augustus was Beetgum 1 op bezoek bij 3de klasser SDS voor de eerste bekerwedstrijd van het seizoen 2019-2020.

Ondanks het feit dat hoofdtrainer Danny Span nog niet de beschikking had over alle selectiespelers kon Beetgum de eerste helft gelijke trend houden met SDS. De betere kansen waren weliswaar voor SDS, maar door doelpunten van Shaquille vd Velde en Robin Bruinsma was de ruststand 2-2.

Na rust vloeiden de krachten wat weg bij Beetgum en kreeg SDS meer ruimte om te voetballen en kon het de score gestaag uitbreiden naar een 6-2 eindstand.

foto wedstrijd SDS - Beetgum afkomstig website SDS

foto wedstrijd SDS – Beetgum afkomstig website SDS

Ondanks de nederlaag zal trainer Danny Span weer meer inzicht hebben gekregen om te komen tot de gewenste speelstijl en de juiste “poppetjes” die hierin passen.

Komende zaterdag 7 september wacht een thuiswedstrijd tegen 4de klasser Franeker. Franeker zag in hun eerste wedstrijd Berlikum (3de klasse) pas in de laatste minuut langszij komen (2-2).

De wedstrijd begint zaterdag 7 september om 14.30 uur op het sportcomplex ‘t Bosk