bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

WINSUM – Deze week vertoeven de heren in de fraaie dug-out van VV Winsum en ze hebben een speciale gast: een kat! Met het poezenbeest op schoot gaat het vooral over Virgil van Dijk, de Ballon d’Or en de verkiezing die daaruit voortvloeit: de Eierballon d’Or, de verkiezing van de beste amateurvoetballer van het Noorden […]

NIEUW RODEN – De twijfels over een goede afloop waren vooraf wel aanwezig bij Nieuw-Roden versus VAKO. Trainer Poortman kampte namelijk met afzeggingen van Tim van Huffelen (knie), Andre Manzeza (geopereerd) en Bert Hofstee (pink). Niet de minsten en met het inzetten van Rolf van Wijk stelde Poortman imiddels al zijn vierde keeper op dit […]

WARGA – Een geheel onnodig nederlaag voor Warga en een gestolen driepunter voor Boornbergum. Warga stond een kwartier voor tijd op 1-0 en kreeg toen een strafschop. Deze werd gemist en in de laatste tien minuten scoorde Boornbergum nog tweemaal. door Floris Sinnema De laatste thuiswedstrijd voor Warga 1 dit seizoen. Titelkandidaat Boornbergum kwam op […]

LEEUWARDEN – Op je 75e elke week trainen en voetbalwedstrijden spelen: dan doen niet veel mensen Anne Bokma na! Afgelopen donderdag vierde Anne, speler bij Leeuwarder Zwaluwen 10, zijn 75e verjaardag. Daarom werd hij op zaterdag 7 december 2019 tijdens de wedstrijd SDS 5 – Zwaluwen 10 in het zonnetje gezet. In de 75e minuut […]

TERNAARD – Afgelopen zaterdag kwam het Groninger Opende naar Ternaard. Kijkend naar de statistieken een lastige hobbel voor de Ternaarders, aangezien er slechts één wedstrijd van de voorgaande acht wedstrijden winnend werd afgesloten. Toch gingen de mannen van trainer Sjoerd van Klaarbergen met het nodige vertrouwen de wedstrijd in. Vorige week werden namelijk terecht de […]

Print dit bericht Print dit bericht

07-10-2019: Beetgum en Lions spelen gelijk (1-1)

Lang leek het zaterdag 5 oktober erop dat Beetgum met een nederlaag zou vertrekken bij de Lions’66. Het scorebord stond al op 90 minuten toen Wymer de Vries uit een voorzet van Jort Dijkstra de meer dan terechte gelijkmaker kon maken.

Na een ruststand van 0-0 kwam Lions halverwege de 2de helft door een zondagsschot op een 1-0 voorsprong. Hierna nam Beetgum het heft in handen en werd de druk opgevoerd en was het wachten op de gelijkmaker. Beetgum bleef erin geloven en kreeg loon naar werken door in the dying seconds via een doelpunt van Wymer de Vries een gelijkspel af te dwingen.

Voor de wedstrijdselectie kon hoofdtrainer Danny Span putten uit een brede selectie, geen overbodige luxe want naast een paar afwezigen door blessures moesten ook Bauke Reitsma en Robby Efde tijdens de wedstrijd noodgedwongen worden gewisseld.

De wedstrijd met veel harde duels leverde Lions 3 gele kaarten op van de prima fluitende jonge scheidsrechter Ypma. Door het behaalde punt blijft de equipe van hoofdtrainer Danny Span in de buurt van de subtop en zijn de verschillen nog klein op de ranglijst.

Komende zaterdag 12 oktober komt hekkensluiter WWS naar ’t Bosk. In de competitie zijn de krachtsverschillen niet groot en Beetgum zal weer 100% moeten geven voor een goed resultaat.