bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

Zondag Eerste klasse E, Mannen zondag: Stevo – TVC ’28 1 – 0 Heino – Voorwaarts T 3 – 0 FC Winterswijk – Tubantia 4 – 0 De Zweef – RKHVV 1 – 4 Rigtersbleek – Orion 1 – 4 BVC ’12 – Rohda Raalte 5 – 2. STAND Orion  4 3 0 1 9 […]

Zondag Derde divisie, Mannen zondag: Hoogland – UNA 3 – 3 DEM (RKVV) – sv O.S.S. 1920 1 – 3 Gemert – Hercules 2 – 1 OFC – Westlandia 3 – 1 Blauw Geel’38/JUMBO – HSC ’21 3 – 2 Dongen – Lienden 4 – 1 EVV – ADO ’20 1 – 0. STAND HSC […]

LEEUWARDEN – Alleen de doelpunten ontbraken zondagmiddag op De Magere Weide in Leeuwarden. Voor het overige was het prima vertoeven aan de lijn bij LAC Frisia tegen Beilen. De grootste kansen waren voor Frisia, maar Beilen creëerde in de counter een paar gevaarlijke tegenstoten. door Jan Dijks Al in de tweede minuut moest doelman Danyo […]

GRONINGEN – In de Zondag Eerste Klasse F boekte GRC een ruime zege op Roden, Stadspark verloor bij Noordster en in 2L zette Helpman zijn zegereeks voort terwijl GVAV Rapiditas zijn eerste puntverlies leed en FC Lewenborg en Gruno verloren.   Lees hier het volledige bericht.

WARFSTERMOLEN – Na de 0-1 winst tegen Suameer stond deze week Suawoude op het programma. Bij aankomst op ‘t Meertenust kon geconstateerd worden dat Frans ‘Kazàn’ van Wieren te lang in het Trefpunt had gezeten en weer lang niet fit was. Op Ellery Paauw na beschikte trainer Tinus Huisma verder over een nagenoeg fitte selectie. […]

Print dit bericht Print dit bericht

07-10-2019: Beetgum en Lions spelen gelijk (1-1)

Lang leek het zaterdag 5 oktober erop dat Beetgum met een nederlaag zou vertrekken bij de Lions’66. Het scorebord stond al op 90 minuten toen Wymer de Vries uit een voorzet van Jort Dijkstra de meer dan terechte gelijkmaker kon maken.

Na een ruststand van 0-0 kwam Lions halverwege de 2de helft door een zondagsschot op een 1-0 voorsprong. Hierna nam Beetgum het heft in handen en werd de druk opgevoerd en was het wachten op de gelijkmaker. Beetgum bleef erin geloven en kreeg loon naar werken door in the dying seconds via een doelpunt van Wymer de Vries een gelijkspel af te dwingen.

Voor de wedstrijdselectie kon hoofdtrainer Danny Span putten uit een brede selectie, geen overbodige luxe want naast een paar afwezigen door blessures moesten ook Bauke Reitsma en Robby Efde tijdens de wedstrijd noodgedwongen worden gewisseld.

De wedstrijd met veel harde duels leverde Lions 3 gele kaarten op van de prima fluitende jonge scheidsrechter Ypma. Door het behaalde punt blijft de equipe van hoofdtrainer Danny Span in de buurt van de subtop en zijn de verschillen nog klein op de ranglijst.

Komende zaterdag 12 oktober komt hekkensluiter WWS naar ’t Bosk. In de competitie zijn de krachtsverschillen niet groot en Beetgum zal weer 100% moeten geven voor een goed resultaat.