bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – ZZVV heeft een knappe 2-0 overwinning geboekt op SV Nieuwleusen. In tegenstelling tot de vorige weken was de ploeg uit Zuidwolde scherp bij de eerste kansen die het kreeg en voetbalde het ditmaal de wedstrijd knap uit. In de eerste tien minuten leek het er nog niet op dat ZZVV aan het langste […]

ROSWINKEL – In de wedstrijd sc Roswinkel tegen SVBC pakte de thuisclub in de slotfase toch nog 3 punten. Ofschoon de wedstrijd eigenlijk geen winnaar verdiende, mede gezien de zeer weinig uitgespeelde kansen, kon sc Roswinkel toch weer 3 punten toevoegen op de ranglijst in de zondag 5e klasse E. In de beginfase was SVBC […]

WINSUM – Aan de overwinning van Winsum valt niets af te dingen. Met de weinige kansen gingen de Groningers beter om. Al hadden ze bij het eerst doelpunt wel de hulp nodig van de tegenpartij. Vlak voor rust vergrootten ze de voorsprong naar 2 – 0. Uit opnieuw een standaardsituatie  scoorde Krohne. Daarmee legde hij […]

GRONINGEN – SC Stadspark VR1 is op zoek naar nieuwe leden.

HEEMSKERK – In een regenachtig Heemskerk stond dit weekend een heuse topper tussen de huidige nummer vier ADO’20 MO17-1 en de nummer 5 van de ranglijst Harkemase Boys MO17-1 op het programma. De wedstrijd stond onder leiding van de heer Lekatompessy. Vanaf het eerste fluitsignaal werd duidelijk dat de meiden van Harkemase Boys na een […]

Print dit bericht Print dit bericht

10-10-2019: Club van 50 Herfsttoernooi; geef je nu op!

Woensdag 23 oktober 2019 organiseert de jeugdcommissie van v.v. Beetgum in de herfstvakantie weer het jaarlijkse herfsttoernooi dat is mogelijk gemaakt door de Club van 50.

club van 50 LOGO

Er zijn twee toernooien, voor jeugdleden (en niet leden) t/m onder 13. 

(aanvang 16.30 uur)

Ook is er een mini-toernooi voor jongens en meisjes (leden en niet-leden) tot en met 6 jaar.

 (aanvang 17.15 uur)

Na afloop is er voor iedereen patat en limonade en ontvangen de nieuwe leden als welkomstgeschenk een nieuwe bal.

Opgeven kan tot woensdag 16 oktober via onderstaande aanmeldingsformulieren: Wil je meedoen, geef je dan tijdig op!

club van 50 Herfsttoernooi

Club van 50 Herfst mini toernooi