bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

URK – Voetballer Gerrit Tol neemt deze week afscheid van SV Urk 1. Tol speelde in totaal 333 wedstrijden in het eerste elftal van de hoofdklasser. De Urker maakte zijn debuut in 2007. De 30-jarige speler stopt omdat het werken in de bouw in combinatie met spelen op hoog niveau hem fysiek op gaat breken. […]

REGIO – Oude tijden lijken te herleven in het Juliana Sportpark in Hoorn. Hollandia promoveert naar de derde divisie zondag, het tweede amateurniveau in Nederland. Ook het Amsterdamse JOS/Watergraafsmeer zet de stap omhoog. Beide clubs profiteren van het besluit van de KNVB om de derde divisie komend seizoen uit te breiden naar achttien ploegen. Lees […]

LEEK – VEV’67 heeft zich versterkt met Roy van Dalen. De technisch vaardige en sterke centrumspits heeft al een voetbalverleden achter zich bij achtereenvolgens BV Veendam, ACV en Oranje Nassau. Aan dat rijtje kan nu dus VEV’67 worden toegevoegd. De 30-jarige Roy woont in de wijk Wolveschans in Leek samen met zijn vrouw Daniëlle en […]

WINSCHOTEN – WVV heeft voor komend seizoen Mark Smit als nieuwe doelman kunnen toevoegen aan de selectie. De 19-jarige goalie komt vanaf Achilles 1894 en is woonachtig in Wildervank. Daarmee vervolgt de zondag eersteklasser de lijn om jonge talentvolle spelers kansen te bieden op eerste klasse niveau.

REGIO – Voetballen met alleen leden en thuissupporters op de tribunes, en de lucratieve derby’s zo laat mogelijk in het seizoen. Volgens voorzitter Bart van Kruistum van Quick Boys wordt er gewerkt aan een gezamenlijk voorstel van de clubs om de tweede divisie komend seizoen op die manier op tijd van start te laten gaan. […]

Print dit bericht Print dit bericht

10-10-2019: Club van 50 Herfsttoernooi; geef je nu op!

Woensdag 23 oktober 2019 organiseert de jeugdcommissie van v.v. Beetgum in de herfstvakantie weer het jaarlijkse herfsttoernooi dat is mogelijk gemaakt door de Club van 50.

club van 50 LOGO

Er zijn twee toernooien, voor jeugdleden (en niet leden) t/m onder 13. 

(aanvang 16.30 uur)

Ook is er een mini-toernooi voor jongens en meisjes (leden en niet-leden) tot en met 6 jaar.

 (aanvang 17.15 uur)

Na afloop is er voor iedereen patat en limonade en ontvangen de nieuwe leden als welkomstgeschenk een nieuwe bal.

Opgeven kan tot woensdag 16 oktober via onderstaande aanmeldingsformulieren: Wil je meedoen, geef je dan tijdig op!

club van 50 Herfsttoernooi

Club van 50 Herfst mini toernooi