bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

URK – Voetballer Gerrit Tol neemt deze week afscheid van SV Urk 1. Tol speelde in totaal 333 wedstrijden in het eerste elftal van de hoofdklasser. De Urker maakte zijn debuut in 2007. De 30-jarige speler stopt omdat het werken in de bouw in combinatie met spelen op hoog niveau hem fysiek op gaat breken. […]

REGIO – Oude tijden lijken te herleven in het Juliana Sportpark in Hoorn. Hollandia promoveert naar de derde divisie zondag, het tweede amateurniveau in Nederland. Ook het Amsterdamse JOS/Watergraafsmeer zet de stap omhoog. Beide clubs profiteren van het besluit van de KNVB om de derde divisie komend seizoen uit te breiden naar achttien ploegen. Lees […]

LEEK – VEV’67 heeft zich versterkt met Roy van Dalen. De technisch vaardige en sterke centrumspits heeft al een voetbalverleden achter zich bij achtereenvolgens BV Veendam, ACV en Oranje Nassau. Aan dat rijtje kan nu dus VEV’67 worden toegevoegd. De 30-jarige Roy woont in de wijk Wolveschans in Leek samen met zijn vrouw Daniëlle en […]

WINSCHOTEN – WVV heeft voor komend seizoen Mark Smit als nieuwe doelman kunnen toevoegen aan de selectie. De 19-jarige goalie komt vanaf Achilles 1894 en is woonachtig in Wildervank. Daarmee vervolgt de zondag eersteklasser de lijn om jonge talentvolle spelers kansen te bieden op eerste klasse niveau.

REGIO – Voetballen met alleen leden en thuissupporters op de tribunes, en de lucratieve derby’s zo laat mogelijk in het seizoen. Volgens voorzitter Bart van Kruistum van Quick Boys wordt er gewerkt aan een gezamenlijk voorstel van de clubs om de tweede divisie komend seizoen op die manier op tijd van start te laten gaan. […]

Print dit bericht Print dit bericht

10-10-2019: Zaterdag Beetgum 1 – WWS 1

Komende zaterdag 12 oktober komt WWS 1 naar het sportcomplex ‘t Bosk voor de wedstrijd tegen Beetgum 1.

Beetgum zal aansluiting willen houden met de (sub-) top en combinatie Wirdum, Wytgaard en Swichum zal van de hatelijke 0 punten af willen. Van de drie verloren wedstrijden werden echter twee met het kleinst mogelijke verschil verloren (2 keer met 1-2).

Op de ranglijst spelen de top 4 onderling tegen elkaar en om 16.15 uur zal blijken hoe de krachtverhoudingen deze zaterdag zijn.

De manschappen van Danny Span zullen er alles aan doen om de drie punten in Beetgum te houden.

De pupil van de week is: Hielke Korenblik van v.v. Beetgum Jo8.

De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter de heer K. Bootsma

De aftrap is zaterdag om 14.30 uur

De balsponsor is:

Franeker Bouwglas Service

fbs-logo-i

Kelvinstraat 5 8801 NA FRANEKER Tel.: +31(0)517 38 33 43

Website Franeker Bouwglas Service

Franeker Bouwglas Service is uitgegroeid naar een full-service glasonderneming met een breed pakket aan producten en diensten.

De directie bestaat uit Jan en Paul de Groot