bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – ZZVV heeft een knappe 2-0 overwinning geboekt op SV Nieuwleusen. In tegenstelling tot de vorige weken was de ploeg uit Zuidwolde scherp bij de eerste kansen die het kreeg en voetbalde het ditmaal de wedstrijd knap uit. In de eerste tien minuten leek het er nog niet op dat ZZVV aan het langste […]

ROSWINKEL – In de wedstrijd sc Roswinkel tegen SVBC pakte de thuisclub in de slotfase toch nog 3 punten. Ofschoon de wedstrijd eigenlijk geen winnaar verdiende, mede gezien de zeer weinig uitgespeelde kansen, kon sc Roswinkel toch weer 3 punten toevoegen op de ranglijst in de zondag 5e klasse E. In de beginfase was SVBC […]

WINSUM – Aan de overwinning van Winsum valt niets af te dingen. Met de weinige kansen gingen de Groningers beter om. Al hadden ze bij het eerst doelpunt wel de hulp nodig van de tegenpartij. Vlak voor rust vergrootten ze de voorsprong naar 2 – 0. Uit opnieuw een standaardsituatie  scoorde Krohne. Daarmee legde hij […]

GRONINGEN – SC Stadspark VR1 is op zoek naar nieuwe leden.

HEEMSKERK – In een regenachtig Heemskerk stond dit weekend een heuse topper tussen de huidige nummer vier ADO’20 MO17-1 en de nummer 5 van de ranglijst Harkemase Boys MO17-1 op het programma. De wedstrijd stond onder leiding van de heer Lekatompessy. Vanaf het eerste fluitsignaal werd duidelijk dat de meiden van Harkemase Boys na een […]

Print dit bericht Print dit bericht

10-10-2019: Zaterdag Beetgum 1 – WWS 1

Komende zaterdag 12 oktober komt WWS 1 naar het sportcomplex ‘t Bosk voor de wedstrijd tegen Beetgum 1.

Beetgum zal aansluiting willen houden met de (sub-) top en combinatie Wirdum, Wytgaard en Swichum zal van de hatelijke 0 punten af willen. Van de drie verloren wedstrijden werden echter twee met het kleinst mogelijke verschil verloren (2 keer met 1-2).

Op de ranglijst spelen de top 4 onderling tegen elkaar en om 16.15 uur zal blijken hoe de krachtverhoudingen deze zaterdag zijn.

De manschappen van Danny Span zullen er alles aan doen om de drie punten in Beetgum te houden.

De pupil van de week is: Hielke Korenblik van v.v. Beetgum Jo8.

De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter de heer K. Bootsma

De aftrap is zaterdag om 14.30 uur

De balsponsor is:

Franeker Bouwglas Service

fbs-logo-i

Kelvinstraat 5 8801 NA FRANEKER Tel.: +31(0)517 38 33 43

Website Franeker Bouwglas Service

Franeker Bouwglas Service is uitgegroeid naar een full-service glasonderneming met een breed pakket aan producten en diensten.

De directie bestaat uit Jan en Paul de Groot