bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – ZZVV heeft een knappe 2-0 overwinning geboekt op SV Nieuwleusen. In tegenstelling tot de vorige weken was de ploeg uit Zuidwolde scherp bij de eerste kansen die het kreeg en voetbalde het ditmaal de wedstrijd knap uit. In de eerste tien minuten leek het er nog niet op dat ZZVV aan het langste […]

ROSWINKEL – In de wedstrijd sc Roswinkel tegen SVBC pakte de thuisclub in de slotfase toch nog 3 punten. Ofschoon de wedstrijd eigenlijk geen winnaar verdiende, mede gezien de zeer weinig uitgespeelde kansen, kon sc Roswinkel toch weer 3 punten toevoegen op de ranglijst in de zondag 5e klasse E. In de beginfase was SVBC […]

WINSUM – Aan de overwinning van Winsum valt niets af te dingen. Met de weinige kansen gingen de Groningers beter om. Al hadden ze bij het eerst doelpunt wel de hulp nodig van de tegenpartij. Vlak voor rust vergrootten ze de voorsprong naar 2 – 0. Uit opnieuw een standaardsituatie  scoorde Krohne. Daarmee legde hij […]

GRONINGEN – SC Stadspark VR1 is op zoek naar nieuwe leden.

HEEMSKERK – In een regenachtig Heemskerk stond dit weekend een heuse topper tussen de huidige nummer vier ADO’20 MO17-1 en de nummer 5 van de ranglijst Harkemase Boys MO17-1 op het programma. De wedstrijd stond onder leiding van de heer Lekatompessy. Vanaf het eerste fluitsignaal werd duidelijk dat de meiden van Harkemase Boys na een […]

Print dit bericht Print dit bericht

31-10-2019: Club van 50 herfsttoernooi

Vorige week was het weer zo ver: het ‘Club van 50′ herfsttoernooi van V.V. Beetgum. _DSC5801
De opgave was zeer indrukwekkend, er waren namelijk 61 kinderen aanwezig!
Het was prima weer en de velden lagen er strak bij. Er kon gestreden worden voor mooie prijzen.
Met goed samenspel en prachtige acties werd het een mooie voetbaldag. Ook waren er vele supporters die dit
allemaal konden bewonderen.
Tussendoor konden de voetballers nog genieten van een heerlijk bakje patat en een beker limonade.
Bij de jongste jeugd (4 t/m 6 jarigen) mochten we maar liefst 12 jongens en meisjes ontvangen. Ook
hier werd goed gevoetbald met veel plezier. Al deze deelnemers hebben een medaille gekregen voor hun
geweldige inzet!
De prijswinnaars van de andere categorieën waren als volgt:
JO 13:
Eerste prijs: Rimar v/d Schaaf
Tweede prijs: Hendrik v/d Heide
Derde prijs: Mark Verstraten
MO 13:
Eerste prijs: Inge Laverman en Rianne Osinga
Tweede prijs: Jelka de Groot en Teddy Dijkstra
Derde prijs: Lieke Kamminga en Sanne Post
JO 10 + JO 11:
Eerste prijs: Arjen Atsma
Tweede prijs: Rick Oosting
Derde prijs: Hendrik Braaksma en Damian v/d Starre
JO 8 + JO 9:
Eerste prijs: Meinte Hoornstra en Luke Oosting
Tweede prijs: Ruurd v/d Heide
Derde prijs: Jens Kamminga
Wij kijken terug op een zeer geslaagd toernooi.
Ook willen we de scheidsrechters en de mensen in de kantine nog bedanken voor hun geweldige inzet!
Foto’s zijn te vinden op facebook via deze (LINK)
_DSC5804_DSC5812_DSC5815_DSC5807