bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

URK – Voetballer Gerrit Tol neemt deze week afscheid van SV Urk 1. Tol speelde in totaal 333 wedstrijden in het eerste elftal van de hoofdklasser. De Urker maakte zijn debuut in 2007. De 30-jarige speler stopt omdat het werken in de bouw in combinatie met spelen op hoog niveau hem fysiek op gaat breken. […]

REGIO – Oude tijden lijken te herleven in het Juliana Sportpark in Hoorn. Hollandia promoveert naar de derde divisie zondag, het tweede amateurniveau in Nederland. Ook het Amsterdamse JOS/Watergraafsmeer zet de stap omhoog. Beide clubs profiteren van het besluit van de KNVB om de derde divisie komend seizoen uit te breiden naar achttien ploegen. Lees […]

LEEK – VEV’67 heeft zich versterkt met Roy van Dalen. De technisch vaardige en sterke centrumspits heeft al een voetbalverleden achter zich bij achtereenvolgens BV Veendam, ACV en Oranje Nassau. Aan dat rijtje kan nu dus VEV’67 worden toegevoegd. De 30-jarige Roy woont in de wijk Wolveschans in Leek samen met zijn vrouw Daniëlle en […]

WINSCHOTEN – WVV heeft voor komend seizoen Mark Smit als nieuwe doelman kunnen toevoegen aan de selectie. De 19-jarige goalie komt vanaf Achilles 1894 en is woonachtig in Wildervank. Daarmee vervolgt de zondag eersteklasser de lijn om jonge talentvolle spelers kansen te bieden op eerste klasse niveau.

REGIO – Voetballen met alleen leden en thuissupporters op de tribunes, en de lucratieve derby’s zo laat mogelijk in het seizoen. Volgens voorzitter Bart van Kruistum van Quick Boys wordt er gewerkt aan een gezamenlijk voorstel van de clubs om de tweede divisie komend seizoen op die manier op tijd van start te laten gaan. […]

Print dit bericht Print dit bericht

31-10-2019: Club van 50 herfsttoernooi

Vorige week was het weer zo ver: het ‘Club van 50′ herfsttoernooi van V.V. Beetgum. _DSC5801
De opgave was zeer indrukwekkend, er waren namelijk 61 kinderen aanwezig!
Het was prima weer en de velden lagen er strak bij. Er kon gestreden worden voor mooie prijzen.
Met goed samenspel en prachtige acties werd het een mooie voetbaldag. Ook waren er vele supporters die dit
allemaal konden bewonderen.
Tussendoor konden de voetballers nog genieten van een heerlijk bakje patat en een beker limonade.
Bij de jongste jeugd (4 t/m 6 jarigen) mochten we maar liefst 12 jongens en meisjes ontvangen. Ook
hier werd goed gevoetbald met veel plezier. Al deze deelnemers hebben een medaille gekregen voor hun
geweldige inzet!
De prijswinnaars van de andere categorieën waren als volgt:
JO 13:
Eerste prijs: Rimar v/d Schaaf
Tweede prijs: Hendrik v/d Heide
Derde prijs: Mark Verstraten
MO 13:
Eerste prijs: Inge Laverman en Rianne Osinga
Tweede prijs: Jelka de Groot en Teddy Dijkstra
Derde prijs: Lieke Kamminga en Sanne Post
JO 10 + JO 11:
Eerste prijs: Arjen Atsma
Tweede prijs: Rick Oosting
Derde prijs: Hendrik Braaksma en Damian v/d Starre
JO 8 + JO 9:
Eerste prijs: Meinte Hoornstra en Luke Oosting
Tweede prijs: Ruurd v/d Heide
Derde prijs: Jens Kamminga
Wij kijken terug op een zeer geslaagd toernooi.
Ook willen we de scheidsrechters en de mensen in de kantine nog bedanken voor hun geweldige inzet!
Foto’s zijn te vinden op facebook via deze (LINK)
_DSC5804_DSC5812_DSC5815_DSC5807