komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 18 juli TEO 2 – SGV 2, 12.30 uur TEO – SGV, 14.30 uur Zaterdag 1 augustus TEO – WVV, 14.30 uur Flevo Boys – ACV, 13.00 uur Zondag 2 augustus Hoogeveen – DEM, 14.00 uur Oldeholtpade – THOR, 14.00 uur Dinsdag 4 augustus HHC Hardenberg […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Dinsdag 14 juli Jubbega JO15-1. (thuis). Niveau: hoofdklasse/1e […]

LEEUWARDEN – Leeuwarder Zwaluwen is voor komend seizoen op zoek naar een assistent-trainer voor het eerste herenelftal. Het eerste elftal komt uit in de eerste klasse en bestaat uit een jong maar zeer gemotiveerd en gedreven team. Lees hier het volledige bericht.

REGIO – Scheidsrechter Martin Rozema zoekt in de maand augustus oefenwedstrijden. Niveau: eerste/tweede/derde klasse. Contact: 06-10817174.

REGIO – Gekscherend wordt wel eens gezegd dat Nederland 16 miljoen bondscoaches heeft daarmee aangevend dat bijna iedereen wel een uitgesproken mening heeft over zaken die zich afspelen in de voetballerij. Op TweeNul merken we ook maar al te vaak dat er heel veel liefhebbers zijn die een prima verslag kunnen schrijven maar daarnaast ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-11-2019: Pupil van de week/Roekepraatsje Sido vd Berg

IMG_1100-2

Deze week is Sido vd Berg Pupil van de Week, afgelopen zaterdag mocht Sido de aftrap doen tegen Blija.

Hieronder kunt u Sido zijn Roekepraatsje lezen.

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Sido van den Berg
Hoe oud ben je: 7 jaar, bijna 8
Is er een van: Dooitze & Ingeborg van den Berg-Stap
Wie zijn je broertjes of zusjes: Janna
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Weet ik niet
Lekkerste eten: Patat met appelmoes
Eet nooit: Poffertjes
Welke team speel je: JO8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety, Anna en Former
Wie vind je de beste trainer(s): Allemaal
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Overspelen
Heb je ook zwakkere punten: Schieten op doel
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: In de regen voetballen
Wat is je doel op voetbalgebied: Lekker spelen en winnen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Dat ga ik vandaag zien
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Virgil van Dijk
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk

IMG_1107-2IMG_1112-2 IMG_1113-2