komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

EASTERMAR – Eastermar heeft een opvolger gevonden voor Marco van der Veen, die aan het einde van dit seizoen de club verlaat. Vanaf het seizoen 2020/2021 wordt Edwin Boonstra hoofdtrainer bij Eastermar. In gesprekken met de technische commissie en afgevaardigden van A-selectie, (spelers, en technische staf) en bestuur gaf de ambitieuze Edwin aan graag te […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DWINGELOO – De voetbalvereniging Dwingeloo moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Na drie seizoenen stopt Friso Bakker als trainer van het eerste elftal van Dwingeloo. Zowel de trainer als de vereniging vinden het een mooi moment om na drie seizoenen afscheid van elkaar te nemen en een nieuwe uitdaging aan te gaan. Friso heeft […]

FRANEKER – SC Franeker zoekt met ingang van het seizoen 2020/2021 een ambitieuze trainer/coach voor de JO19-1. De JO19-1 speelt in de hoofdklasse en zit vol met talentvolle spelers welke hopelijk in de toekomst in het vlaggenschip zullen excelleren. De club zoekt een trainer die het maximale uit de spelers haalt, zowel individueel als collectief. […]

DAMWOUDE – Bekijk hier een samenvatting van Libertas VR1 – Sint Annaparochie VR1.

Print dit bericht Print dit bericht

18-11-2019: Presentatie nieuwe tenues voor Zaterdag 1

Op zaterdag 9 november was de presentatie van de nieuwe tenues van het zaterdag 1 elftal.

Beetgum 1 achterkant nieuwe shirts

Beetgum 1 nieuwe shirts

Mede vanwege een sponsorwisseling waren nieuwe shirts noodzakelijk. Daarom was er zaterdagmiddag om 13.30 uur een fotomoment voor het team en de sponsoren. Aanwezig waren Rob Faber van Autoschade Posthuma (hoofdsponsor van de onze vereniging) en Sietse Reitsma van Reitsma Reclame. Helaas was Roald Schmidt van Adviesbureau Schmidt uit Leeuwarden verhinderd.

Na een kort praatje door Jan Willem van der Weerd namens het hoofdbestuur ontvingen de sponsoren uit handen van speler en voorzitter Jaap Montsma een bloemetje.

Zowel spelers als bestuur willen de sponsoren hartelijk danken voor hun bijdrage.

Mede dankzij hun steun en de steun van vele andere sponsoren en vrijwilligers kan de v.v. Beetgum actief blijven in onze dorpen!