komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

EASTERMAR – Eastermar heeft een opvolger gevonden voor Marco van der Veen, die aan het einde van dit seizoen de club verlaat. Vanaf het seizoen 2020/2021 wordt Edwin Boonstra hoofdtrainer bij Eastermar. In gesprekken met de technische commissie en afgevaardigden van A-selectie, (spelers, en technische staf) en bestuur gaf de ambitieuze Edwin aan graag te […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DWINGELOO – De voetbalvereniging Dwingeloo moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Na drie seizoenen stopt Friso Bakker als trainer van het eerste elftal van Dwingeloo. Zowel de trainer als de vereniging vinden het een mooi moment om na drie seizoenen afscheid van elkaar te nemen en een nieuwe uitdaging aan te gaan. Friso heeft […]

FRANEKER – SC Franeker zoekt met ingang van het seizoen 2020/2021 een ambitieuze trainer/coach voor de JO19-1. De JO19-1 speelt in de hoofdklasse en zit vol met talentvolle spelers welke hopelijk in de toekomst in het vlaggenschip zullen excelleren. De club zoekt een trainer die het maximale uit de spelers haalt, zowel individueel als collectief. […]

DAMWOUDE – Bekijk hier een samenvatting van Libertas VR1 – Sint Annaparochie VR1.

Print dit bericht Print dit bericht

18-11-2019: Vrijwilligersfeest v.v. Beetgum

VOOR ALLE VRIJWILLIGERS VAN DE V.V. BEETGUM

========================================

De bijna 100 vrijwilligers van de v.v. Beetgum worden samen met hun partner uitgenodigd om

 zaterdag 30 november vanaf 18.00 uur

te genieten van een heerlijke stamppotmaaltijd en een gezellige avond. Het eten wordt samen met een aantal consumpties aangeboden door de v.v. Beetgum.

Het eten was uitstekend verzorgd door het Grauwe Paard uit Marssum

Het catering wordt net als vorig jaar verzorgd door het Grauwe Paard uit Marssum

Tevens wordt de vrijwilliger van het jaar bekend gemaakt!

Opgave voor het eten is verplicht en kan tot 23 november (zie de uitnodiging die via email is verstuurd)

De catering wordt ook dit jaar weer verzorgd door Het Grauwe Paard uit Marssum.

==============================================

Na het eten is er vanaf 20.00 uur een Feestavond met muziek.

Deze Feestavond staat open voor alle leden, dorpsgenoten en belangstellenden.