komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

EASTERMAR – Eastermar heeft een opvolger gevonden voor Marco van der Veen, die aan het einde van dit seizoen de club verlaat. Vanaf het seizoen 2020/2021 wordt Edwin Boonstra hoofdtrainer bij Eastermar. In gesprekken met de technische commissie en afgevaardigden van A-selectie, (spelers, en technische staf) en bestuur gaf de ambitieuze Edwin aan graag te […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DWINGELOO – De voetbalvereniging Dwingeloo moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Na drie seizoenen stopt Friso Bakker als trainer van het eerste elftal van Dwingeloo. Zowel de trainer als de vereniging vinden het een mooi moment om na drie seizoenen afscheid van elkaar te nemen en een nieuwe uitdaging aan te gaan. Friso heeft […]

FRANEKER – SC Franeker zoekt met ingang van het seizoen 2020/2021 een ambitieuze trainer/coach voor de JO19-1. De JO19-1 speelt in de hoofdklasse en zit vol met talentvolle spelers welke hopelijk in de toekomst in het vlaggenschip zullen excelleren. De club zoekt een trainer die het maximale uit de spelers haalt, zowel individueel als collectief. […]

DAMWOUDE – Bekijk hier een samenvatting van Libertas VR1 – Sint Annaparochie VR1.

Print dit bericht Print dit bericht

28-11-2019: Beetgum redt het net niet

Zaterdag 23 november 2019 was er een pijnlijke nederlaag voor Beetgum 1 bij Mulier (2-1).

Beetgum was gedurende grote delen van de wedstrijd de bovenliggende partij, maar Mulier was efficiënter in het benutten van de kansen.

Het duel leverde een spannende wedstrijd op. Beetgum kon elkaar voetballend beter vinden en kreeg een groot aantal corners mee. Na kleinere en 1 grote kans voor Beetgum kon Mulier toch met een 1-0 voorsprong de rust in.

Een fraaie treffer van Wymer de Vries bracht Beetgum na rust op gelijke hoogte. Hierna kon Mulier ondanks een veldoverwicht voor Beetgum toch uit een spaarzame aanval de winnende treffer maken.

Mulier - Beetgum 1

Meer foto’s van de wedstrijd Mulier – Beetgum van Sikke Lautenbach klik hier

Een gelijkspel was minimaal verdiend geweest maar ook deze wedstrijden horen erbij en komende zaterdag 30 november is er nieuwe kans op drie punten in een thuisduel tegen CVO.

Pupil van de week is Hielke Korenblik

De sponsor van de wedstrijdbal is MUTA SPORT uit Leeuwarden

wedstrjdposter Beetgum CVO