bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-12-2019: Hielke korenblik pupil van de week

hielke koornblikDeze week is Hielke Pupil van de Week, gisteren mocht Hielke de aftrap doen tegen CVO.

Hieronder kunt u Hielke zijn Roekepraatsje lezen:

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Hielke Korenblik
Hoe oud ben je: Ik word 20 december 7 jaar
Is er een van: Douwe en Luudtske Korenblik
Wie zijn je broertjes of zusjes: Brecht
Welke school zit je: Martenaskoalle
Wat wil je later worden: Soldaat
Lekkerste eten: Spinazie (En natuurlijk patat)
Eet nooit: Spruitjes 
Welke team speel je: JO8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety Baarda
Wie vind je de beste trainer(s): Piety!
Wat is je plekje op het voetbalveld: Dat ben ik nog aan het uitproberen
Wat zijn je sterkste punten: Ik kan hard schoppen
Heb je ook zwakkere punten: Ik leer nog veel in het veld te bewegen
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik nog niet…
Wat vind je leuk aan voetbal: Scoren!
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Verliezen
Wat is je doel op voetbalgebied: Weet ik nog niet 
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik nog niet
Wie vind je de beste club van de wereld: JO8 Beetgum
Wie vind je de beste speler van de wereld: Weet ik niet
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Weet ik niet
Wat vind je van VV Beetgum: Hartstikke leuk!