bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

01-12-2019: Hielke korenblik pupil van de week

hielke koornblikDeze week is Hielke Pupil van de Week, gisteren mocht Hielke de aftrap doen tegen CVO.

Hieronder kunt u Hielke zijn Roekepraatsje lezen:

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Hielke Korenblik
Hoe oud ben je: Ik word 20 december 7 jaar
Is er een van: Douwe en Luudtske Korenblik
Wie zijn je broertjes of zusjes: Brecht
Welke school zit je: Martenaskoalle
Wat wil je later worden: Soldaat
Lekkerste eten: Spinazie (En natuurlijk patat)
Eet nooit: Spruitjes 
Welke team speel je: JO8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety Baarda
Wie vind je de beste trainer(s): Piety!
Wat is je plekje op het voetbalveld: Dat ben ik nog aan het uitproberen
Wat zijn je sterkste punten: Ik kan hard schoppen
Heb je ook zwakkere punten: Ik leer nog veel in het veld te bewegen
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik nog niet…
Wat vind je leuk aan voetbal: Scoren!
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Verliezen
Wat is je doel op voetbalgebied: Weet ik nog niet 
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik nog niet
Wie vind je de beste club van de wereld: JO8 Beetgum
Wie vind je de beste speler van de wereld: Weet ik niet
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Weet ik niet
Wat vind je van VV Beetgum: Hartstikke leuk!