komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

EASTERMAR – Eastermar heeft een opvolger gevonden voor Marco van der Veen, die aan het einde van dit seizoen de club verlaat. Vanaf het seizoen 2020/2021 wordt Edwin Boonstra hoofdtrainer bij Eastermar. In gesprekken met de technische commissie en afgevaardigden van A-selectie, (spelers, en technische staf) en bestuur gaf de ambitieuze Edwin aan graag te […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DWINGELOO – De voetbalvereniging Dwingeloo moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Na drie seizoenen stopt Friso Bakker als trainer van het eerste elftal van Dwingeloo. Zowel de trainer als de vereniging vinden het een mooi moment om na drie seizoenen afscheid van elkaar te nemen en een nieuwe uitdaging aan te gaan. Friso heeft […]

FRANEKER – SC Franeker zoekt met ingang van het seizoen 2020/2021 een ambitieuze trainer/coach voor de JO19-1. De JO19-1 speelt in de hoofdklasse en zit vol met talentvolle spelers welke hopelijk in de toekomst in het vlaggenschip zullen excelleren. De club zoekt een trainer die het maximale uit de spelers haalt, zowel individueel als collectief. […]

DAMWOUDE – Bekijk hier een samenvatting van Libertas VR1 – Sint Annaparochie VR1.

Print dit bericht Print dit bericht

02-12-2019: Tiede Dijkstra nieuwe Hoofdtrainer v.v. Beetgum

Met ingang van het seizoen 2020-2021 is Tiede Dijkstra aangesteld als hoofdtrainer v.v. Beetgum.

Tiede Dijkstra en voorzitter Jaap Montsma ondertekenen het contract

Tiede Dijkstra en voorzitter Jaap Montsma ondertekenen het contract

In het verleden was Tiede Dijkstra al aan de v.v. Beetgum verbonden als speler en in diverse leiders- en trainersfuncties. In het seizoen 2009-2010 leidde Tiede als aanvoerder en topscorer v.v. Beetgum 1 naar het kampioenschap.

Hierna maakte een slepende blessure een einde aan zijn actieve loopbaan als voetballer en vervulde hij de functie van teammanager onder de trainers Thomas Haan, Stef Hansma en John Hofte met wie hij in 2014 als teammanager kampioen werd.

Vervolgens was hij een aantal jaren assistent-trainer bij Beetgum 1, trainer van de B-selectie en betrokken bij de jeugd en behaalde hij de KNVB trainerslicentie. De laatste twee seizoenen was Tiede hoofdtrainer van v.v. Blija

Het hoofdbestuur en seniorencommissie zijn zeer content met de benoeming van Tiede Dijkstra als hoofdtrainer v.v. Beetgum.