komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

EASTERMAR – Eastermar heeft een opvolger gevonden voor Marco van der Veen, die aan het einde van dit seizoen de club verlaat. Vanaf het seizoen 2020/2021 wordt Edwin Boonstra hoofdtrainer bij Eastermar. In gesprekken met de technische commissie en afgevaardigden van A-selectie, (spelers, en technische staf) en bestuur gaf de ambitieuze Edwin aan graag te […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DWINGELOO – De voetbalvereniging Dwingeloo moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Na drie seizoenen stopt Friso Bakker als trainer van het eerste elftal van Dwingeloo. Zowel de trainer als de vereniging vinden het een mooi moment om na drie seizoenen afscheid van elkaar te nemen en een nieuwe uitdaging aan te gaan. Friso heeft […]

FRANEKER – SC Franeker zoekt met ingang van het seizoen 2020/2021 een ambitieuze trainer/coach voor de JO19-1. De JO19-1 speelt in de hoofdklasse en zit vol met talentvolle spelers welke hopelijk in de toekomst in het vlaggenschip zullen excelleren. De club zoekt een trainer die het maximale uit de spelers haalt, zowel individueel als collectief. […]

DAMWOUDE – Bekijk hier een samenvatting van Libertas VR1 – Sint Annaparochie VR1.

Print dit bericht Print dit bericht

02-12-2019: ZEER GESLAAGD VRIJWILLIGERSFEEST

Afgelopen zaterdag 30 november 2019 was er de jaarlijkse vrijwilligersavond van de v.v. Beetgum.

Dit jaar was er na de vele positieve reacties van vorig jaar weer een vergelijkbare invulling met eerst voor de vrijwilligers en partners een hapje eten verzorgd door sponsor Het Grauwe Paard uit Marssum. Aansluitend had de feestavond een open karakter met muziek waarbij iedereen welkom was.

Het eten was verzorgd door sponsor Het Grauwe Paard

Het eten was verzorgd door sponsor Het Grauwe Paard

Ook dit jaar kunnen we terugzien op een zeer geslaagde en gezellige avond.

Ook de traditionele verkiezing van de vrijwillig van het jaar werd gehouden en de winnaar was Ida van der Wal.

 

In het juryrapport was veel waardering voor haar jarenlange inzet in vele functies. In het bijzijn van de dochters Femke, Marije en echtgenoot Klaas Ebbing ontving Ida de onderscheiding.

Vrijwilliger van het jaar Ida van der Wal met haar dochters Femke en Marije

Vrijwilliger van het jaar Ida van der Wal met haar dochters Femke en Marije

Uiteraard zijn we trots op al onze bijna 100 vrijwilligers en bedanken wij ze nogmaals voor hun inzet.

Hoofdbestuur en Jeugdcommissie v.v. Beetgum