bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Eén van de maatregelen van het kabinet om ondernemers te ondersteunen tijdens de Coronacrisis is het Noodloket van het ministerie van Economische Zaken. Ondernemers kunnen via dit loket een eenmalige tegemoetkoming ontvangen als zij hun vaste lasten niet meer kunnen betalen door de maatregelen tegen het Coronavirus. Onlangs is besloten dat ook sportverenigingen […]

REGIO – De trainerscarrousel begint weer te draaien. TweeNul wil de mutaties dagelijks bijhouden. Daarvoor is de hulp van de verenigingen nodig. Mail of de trainer al dan niet blijft en wie zijn opvolger wordt naar: redactie@tweenul.nl. Hieronder de mutaties tot dusver. Ook contractverlengingen graag doorgeven. AACV. Verlengd: Fred de BoerActief. Verlengd: Peter SlijferAduard 2000. […]

DRACHTEN – Nadat Drachten afgelopen seizoen promoveerde naar de tweede klasse werd Sido Postma aangesteld als hoofdtrainer. Doelstelling voor dit seizoen is handhaving. Hoewel het bereiken van die doelstelling nog binnen handbereik ligt, is in goed overleg besloten om de samenwerking na dit seizoen te beëindigen. Het bestuur vindt het spijtig dat de samenwerking niet […]

AMSTERDAM – Bryan Ottenhoff (28) zal aankomend seizoen weer Ajacied zijn. De huidige verdediger van OFC, uitkomend in de derde divisie op zondag, heeft een verleden als jeugdspeler bij Ajax en was zelfs contractspeler. Bryan kwam o.a. uit voor Jong Ajax, FC Twente, Almere City FC en Telstar. Sinds 2017 speelt hij in Oostzaan. In […]

GRONINGEN – FC Lewenborg heeft Hiwa Barani aangesteld als trainer van het tweede elftal voor het seizoen 2020-2021. Barani is daarmee opvolger van Patrick Folgerts, die trainer wordt van Zuidhorn 2. De 46-jarige Barani is momenteel trainer/coach bij Pass Abu Dhabi voetbal Academie in de Verenigde Arabische Emiraten. Daarnaast heeft Barani als trainer ervaring opgedaan […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-12-2019: Verslag / foto’s Tzummarum – Beetgum

Onderstaand verslag komt van de website van Tzummarum: de foto’s zijn van Sikke Lautenbach

Tzummarum door oog van de naald tegen sterk Beetgum

geschreven op 07-12-2019 door Marten Jan van Zanden

Wat weer een onvoorstelbare middag. Tzummarum dat binnen het half uur op 3-0 kwam. Daarna moest het team alle zeilen bijzetten om de punten in eigen huis te houden. Ze bleven in eigen huis. Gemakkelijk ging dat echter niet.

Tzummarum begon vanmiddag goed.Het overdonderde Beetgum eigenlijk een beetje en na 11 minuten wist Rick dat goed uit te buiten. 1-0. Vlot daarna Steven die de 2-0 maakt.  Uit een mooie aanval maakt Tim zelfs de 3-0.

Dan is er nog geen half uur gespeeld. Beetgum kantelt daarna de wedstrijd. Tzummarum word even een periode zwaar onder druk gezet en dat levert 10 minuten voor rust de 3-1 op via Robin Bruinsma. Tzummarum haalt met horten en stoten de rust met 3-1.

Meteen na rust krijgt Robin geweldige kans op 4-1, maar zijn inzet verdwijnt net langs de verkeerde kant van de paal.

Daarna moet Tzummarum ver terug. Beetgum overklast ons eigenlijk wel. Niet door slecht spel van ons of zo. Team stond goed, presteerde voor elkaar, maar, Beetgum was qua voetbal in de 2e helft gedurende het eerste half uur een maatje te groot. 15 minuten voor tijd scoorde Jort Haije Dijkstra de verdiende aansluitingstreffer.  Alarmfase 3 bij Tzummarum.

Aangezien Beetgum druk ging zetten voor meer ontstond er bij hen achterin ruimte waar Tzummarum dankbaar gebruik maakte.

Eerst Gerben met een wonderbaarlijk mooi Stiffie en kort daarna Rick met de bevrijdende 5-2.

Verdiend was het niet. Maar wederom was een hecht collectief bezig. 18-6. super heren.

==============

Tzummarum Beetgum

Tzummarum Beetgum 2

Meer foto’s: klik hier