bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

12-03-2020: Roekepraatsje Geert Jesse

Deze week is Geert Jesse pupil van de week, afgelopen zaterdag mocht hij de aftrap nemen. Hieronder het Roekepraatsje. GeertJesse

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Geert Jesse
Hoe oud ben je: 8
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Klaas Merijn & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Politieman
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Fruit
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Sliding
Heb je ook zwakkere punten: Met rechts schieten
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Gezelligheid
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Iemand op de hakken schoppen
Wat is je doel op voetbalgebied: Keeper worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Meester Robby
Wie vind je de beste club van de wereld: Ajax
Wie vind je de beste speler van de wereld: Onane
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk