bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – De bal rolt voor alle amateurvoetballers dit seizoen niet meer. Dat heeft de KNVB dinsdag laten weten nadat er nieuwe coronamaatregelen door de overheid zijn genomen. Sportief gezien vervelend voor tweededivisionist Katwijk, dat lijstaanvoerder was, maar om hen nu onofficieel kampioen te noemen, dat gaat aanvoerder Robbert Susan te ver. ‘Er leefde echt […]

HEERENVEEN – Doordat de KNVB het hele amateurvoetbal vroegtijdig en terecht, beëindigd heeft wegens het Coronavirus komen clubs, trainers en spelers in de problemen. De afgelopen drie weken hebben we spelers nog met een zogenaamde ‘Challenges’ weten te vermaken, maar na het bericht dat het amateurvoetbal definitief ten einde is dit seizoen sloeg de paniek bij […]

NORG – Het bestuur van voetbalvereniging GOMOS heeft helaas een streep moeten zetten door het GOMOS 75 jaar feestweekend. Het jubileumfeest stond gepland tijdens het eerste weekend van juni, maar kan door de maatregelen rondom het Coronavirus helaas geen doorgang vinden.  Door dit besluit gaat onder andere de wedstrijd van GOMOS tegen FC de Rebellen […]

ASSEN – Het voetballen staat voorlopig stil, maar ondertussen gaan de voorbereidingen op het nieuwe seizoen wel door. Dat betreft bij ACV onder meer ook de samenstelling van de eerste selectie. Deze week zijn daaraan weer twee namen toegevoegd: Rutger Timmermans en Max  Huisman. Voor Rutger Timmermans betekent het een terugkeer in het keurkorps van […]

NIJKERK – Marnix Tissingh komt volgend seizoen de gelederen van NSC Nijkerk versterken. Tissingh kan op diverse plekken uit de voeten, maar meestal speelt de linkspoot als controlerende middenvelder. In de jaren dat Nunspeet nog hoofdklasse speelde stond hij ook vaak centraal achterin. Regelmatig pakt hij zijn goaltjes mee met schoten uit de tweede lijn […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-03-2020: Roekepraatsje Geert Jesse

Deze week is Geert Jesse pupil van de week, afgelopen zaterdag mocht hij de aftrap nemen. Hieronder het Roekepraatsje. GeertJesse

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Geert Jesse
Hoe oud ben je: 8
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Klaas Merijn & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Politieman
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Fruit
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Sliding
Heb je ook zwakkere punten: Met rechts schieten
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Gezelligheid
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Iemand op de hakken schoppen
Wat is je doel op voetbalgebied: Keeper worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Meester Robby
Wie vind je de beste club van de wereld: Ajax
Wie vind je de beste speler van de wereld: Onane
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk