komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEDUM – De Lokale Jeugdopleiding van SV Bedum timmert flink aan de weg. Voor het eerst sinds de fusie komen alle eerste jeugdselecties uit op divisieniveau. Onderstaand een overzicht van het speelniveau waarop de eerste selecties in het seizoen 2020-2021 door de KNVB zijn ingedeeld. SV Bedum JO13-1: 1e divisie SV Bedum JO15-1: 6e divisie […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 27 juni ONS Sneek – Rotterdam Oost, 14.30 uur Dinsdag 18 augustus AVC – Sneek Wit Zwart, 19.30 uur Zaterdag 22 augustus Dokkum – Heerenveen zaterdag, 14.30 uur Zondag 23 augustus Aengwirden – Giethoorn, 14.00 uur Dinsdag 25 augustus GAVC – AVC, 20.00 uur Zaterdag 29 […]

RUINEN – Ruinen zoekt een trainer voor JO17-1 voor het seizoen 2020-2021. Wat verwacht Ruinen van jou: De verzorging van twee trainingen per week. De begeleiding van het team op de wedstrijddagen. Je bent in bezit van minimaal een TC III diploma of UEFA C. Je bewaakt een goede balans tussen de belangen van het […]

REGIO – Voetballen zonder publiek na 1 september is voor veel clubs in het amateurvoetbal geen optie. Is spelen zonder publiek een optie om het seizoen toch van start te laten gaan?  Breng je stem uit rechts onderaan de homepage.

BUINEN – Buinen promoveert voor het eerst in de clubgeschiedenis naar de 4e klasse. De Drentse zondagclub, die dit jaar haar 75-jarig bestaan viert, kreeg gistermiddag het bevestigende telefoontje van de KNVB. Voor de geelhemden betekent de promotie een mooi einde aan een inktzwart seizoen vanwege het overlijden van twee spelers vlak voor de start […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-03-2020: Roekepraatsje Geert Jesse

Deze week is Geert Jesse pupil van de week, afgelopen zaterdag mocht hij de aftrap nemen. Hieronder het Roekepraatsje. GeertJesse

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Geert Jesse
Hoe oud ben je: 8
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Klaas Merijn & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Politieman
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Fruit
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety
Wie vind je de beste trainer(s): Piety
Wat is je plekje op het voetbalveld: Verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Sliding
Heb je ook zwakkere punten: Met rechts schieten
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Gezelligheid
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Iemand op de hakken schoppen
Wat is je doel op voetbalgebied: Keeper worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Meester Robby
Wie vind je de beste club van de wereld: Ajax
Wie vind je de beste speler van de wereld: Onane
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk