komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 18 juli TEO 2 – SGV 2, 12.30 uur TEO – SGV, 14.30 uur Zaterdag 1 augustus TEO – WVV, 14.30 uur Flevo Boys – ACV, 13.00 uur Zondag 2 augustus Hoogeveen – DEM, 14.00 uur Oldeholtpade – THOR, 14.00 uur Dinsdag 4 augustus HHC Hardenberg […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Dinsdag 14 juli Jubbega JO15-1. (thuis). Niveau: hoofdklasse/1e […]

LEEUWARDEN – Leeuwarder Zwaluwen is voor komend seizoen op zoek naar een assistent-trainer voor het eerste herenelftal. Het eerste elftal komt uit in de eerste klasse en bestaat uit een jong maar zeer gemotiveerd en gedreven team. Lees hier het volledige bericht.

REGIO – Scheidsrechter Martin Rozema zoekt in de maand augustus oefenwedstrijden. Niveau: eerste/tweede/derde klasse. Contact: 06-10817174.

REGIO – Gekscherend wordt wel eens gezegd dat Nederland 16 miljoen bondscoaches heeft daarmee aangevend dat bijna iedereen wel een uitgesproken mening heeft over zaken die zich afspelen in de voetballerij. Op TweeNul merken we ook maar al te vaak dat er heel veel liefhebbers zijn die een prima verslag kunnen schrijven maar daarnaast ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

19-03-2020: Jeugdzaal competitie kampioenen!

IMG_3700

Op zaterdag 7 maart 2020 werden de kampioenen van de jeugd in de zaalcompetitie 2019/2020
nog even in het zonnetje gezet! In deze competitie waren de JO8, (met leiders Anna en Former.)
de JO9 (met leiders Doede en Lieuwe), de JO10 (leiders Andries en Sjouke) en de MO13-2 met
leiders Sanne en Hermine) kampioen geworden. Daarom mochten deze teams zich melden in de
kantine voor een lekker bakje patat en limonade. Ook kregen ze nog een mooie medaille als
beloning.
Als afsluiting van deze ochtend werden er nog mooie foto’s in het zonnetje genomen van al deze
teams! Deze zijn te bewonderen op de facebookpagina van VV Beetgum.
Namens het jeugdbestuur willen wij jullie nogmaals feliciteren met het behalen van jullie
kampioenschap en bedanken wij alle trainers en leiders voor hun inzet afgelopen winterstop
periode.

 

IMG_3602 IMG_3625 IMG_3665