bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – De bal rolt voor alle amateurvoetballers dit seizoen niet meer. Dat heeft de KNVB dinsdag laten weten nadat er nieuwe coronamaatregelen door de overheid zijn genomen. Sportief gezien vervelend voor tweededivisionist Katwijk, dat lijstaanvoerder was, maar om hen nu onofficieel kampioen te noemen, dat gaat aanvoerder Robbert Susan te ver. ‘Er leefde echt […]

HEERENVEEN – Doordat de KNVB het hele amateurvoetbal vroegtijdig en terecht, beëindigd heeft wegens het Coronavirus komen clubs, trainers en spelers in de problemen. De afgelopen drie weken hebben we spelers nog met een zogenaamde ‘Challenges’ weten te vermaken, maar na het bericht dat het amateurvoetbal definitief ten einde is dit seizoen sloeg de paniek bij […]

NORG – Het bestuur van voetbalvereniging GOMOS heeft helaas een streep moeten zetten door het GOMOS 75 jaar feestweekend. Het jubileumfeest stond gepland tijdens het eerste weekend van juni, maar kan door de maatregelen rondom het Coronavirus helaas geen doorgang vinden.  Door dit besluit gaat onder andere de wedstrijd van GOMOS tegen FC de Rebellen […]

ASSEN – Het voetballen staat voorlopig stil, maar ondertussen gaan de voorbereidingen op het nieuwe seizoen wel door. Dat betreft bij ACV onder meer ook de samenstelling van de eerste selectie. Deze week zijn daaraan weer twee namen toegevoegd: Rutger Timmermans en Max  Huisman. Voor Rutger Timmermans betekent het een terugkeer in het keurkorps van […]

NIJKERK – Marnix Tissingh komt volgend seizoen de gelederen van NSC Nijkerk versterken. Tissingh kan op diverse plekken uit de voeten, maar meestal speelt de linkspoot als controlerende middenvelder. In de jaren dat Nunspeet nog hoofdklasse speelde stond hij ook vaak centraal achterin. Regelmatig pakt hij zijn goaltjes mee met schoten uit de tweede lijn […]

Print dit bericht Print dit bericht

19-03-2020: Jeugdzaal competitie kampioenen!

IMG_3700

Op zaterdag 7 maart 2020 werden de kampioenen van de jeugd in de zaalcompetitie 2019/2020
nog even in het zonnetje gezet! In deze competitie waren de JO8, (met leiders Anna en Former.)
de JO9 (met leiders Doede en Lieuwe), de JO10 (leiders Andries en Sjouke) en de MO13-2 met
leiders Sanne en Hermine) kampioen geworden. Daarom mochten deze teams zich melden in de
kantine voor een lekker bakje patat en limonade. Ook kregen ze nog een mooie medaille als
beloning.
Als afsluiting van deze ochtend werden er nog mooie foto’s in het zonnetje genomen van al deze
teams! Deze zijn te bewonderen op de facebookpagina van VV Beetgum.
Namens het jeugdbestuur willen wij jullie nogmaals feliciteren met het behalen van jullie
kampioenschap en bedanken wij alle trainers en leiders voor hun inzet afgelopen winterstop
periode.

 

IMG_3602 IMG_3625 IMG_3665