bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

URK – Voetballer Gerrit Tol neemt deze week afscheid van SV Urk 1. Tol speelde in totaal 333 wedstrijden in het eerste elftal van de hoofdklasser. De Urker maakte zijn debuut in 2007. De 30-jarige speler stopt omdat het werken in de bouw in combinatie met spelen op hoog niveau hem fysiek op gaat breken. […]

REGIO – Oude tijden lijken te herleven in het Juliana Sportpark in Hoorn. Hollandia promoveert naar de derde divisie zondag, het tweede amateurniveau in Nederland. Ook het Amsterdamse JOS/Watergraafsmeer zet de stap omhoog. Beide clubs profiteren van het besluit van de KNVB om de derde divisie komend seizoen uit te breiden naar achttien ploegen. Lees […]

LEEK – VEV’67 heeft zich versterkt met Roy van Dalen. De technisch vaardige en sterke centrumspits heeft al een voetbalverleden achter zich bij achtereenvolgens BV Veendam, ACV en Oranje Nassau. Aan dat rijtje kan nu dus VEV’67 worden toegevoegd. De 30-jarige Roy woont in de wijk Wolveschans in Leek samen met zijn vrouw Daniëlle en […]

WINSCHOTEN – WVV heeft voor komend seizoen Mark Smit als nieuwe doelman kunnen toevoegen aan de selectie. De 19-jarige goalie komt vanaf Achilles 1894 en is woonachtig in Wildervank. Daarmee vervolgt de zondag eersteklasser de lijn om jonge talentvolle spelers kansen te bieden op eerste klasse niveau.

REGIO – Voetballen met alleen leden en thuissupporters op de tribunes, en de lucratieve derby’s zo laat mogelijk in het seizoen. Volgens voorzitter Bart van Kruistum van Quick Boys wordt er gewerkt aan een gezamenlijk voorstel van de clubs om de tweede divisie komend seizoen op die manier op tijd van start te laten gaan. […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-05-2020: Sportvelden tot nader order zeer beperkt beschikbaar

Sportvelden tot nader order zeer beperkt beschikbaar.veldrenovatie

In verband met de gevolgen van de coronamaatregelen is het groot onderhoud van de sportvelden vervroegd uitgevoerd.  Voor het gebruik van het sportcomplex  gelden de komende maanden de volgende maatregelen:

  • Het trainingsveld is gesloten
  • Jeugdvoetbaltrainingen alleen op het middenstuk van het hoofdveld en het evenemententerrein achter het parkeerterrein
  • Alleen de achterste helft van het 2e veld kan gebruikt worden voor recreatief voetbal op zeer kleine schaal waar ook een trainingsgoaltje beschikbaar is
  • De doelgebieden van de voetbalvelden zijn verboden terrein en worden afgezet met lint
  • Gebruik van het kaatsveld alleen in overleg en met toestemming van de beheerscommissie en OKK
  • De kantine en kleedboxen met douches en toiletten blijven tot nader order gesloten

Voor het protocol “Verantwoord Sporten “ wordt verwezen naar de door de voetbalvereniging op de website verzorgde publicatie met daarin opgenomen de richtlijnen. Ook namens de Beheerscommissie van Sportcomplex It Bosk een dringend verzoek aan iedereen om zich aan de richtlijnen te houden.

Indien niet wordt voldaan aan de maatregelen voor het beperkt gebruik van de sportvelden en/of de richtlijnen uit het protocol “Verantwoord Sporten “ kan de toegang tot het complex  worden ontzegd.

De Beheerscommissie Sportcomplex It Bosk.