bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDHORN – Iemand heeft afgelopen zaterdagmiddag telefoons, portemonnees en jassen gestolen uit de kleedkamer van VV Zuidhorn 3. Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen VV Groningen 3. Volgens Klaas Huizenga van VV Zuidhorn zat de kleedkamerdeur niet op slot. ‘We hebben wel kluisjes en die worden over het algemeen ook gebruikt. Dit is een beetje […]

ROSWINKEL – Zondag 27 september won SC Roswinkel thuis tegen Valther Boys met 2-1. De trainer van de thuisploeg, Cor Lubach, kon weer beschikken over Niels Neef en Dylon Meijering. Daartegenover stond weer het gemis van een van de spitsen, Lars Stap. In deze wedstrijd was er voetballend nog wel ruimte voor verbetering. Hoewel SC […]

REGIO – De kans bestaat dat binnenkort sportkantines eerder dicht moeten vanwege het coronavirus. Het is een van de mogelijke maatregelen die maandagavond worden besproken door de veiligheidsregio’s. De voorzitter van de veiligheidsregio’s, burgemeester Hubert Bruls, heeft voorgesteld om sportkantines in het weekend om 16.00 uur te sluiten, melden bronnen aan de politieke redactie van […]

DEN HAAG – De amateurs van Emmen hebben de competitie in de hoofdklasse A na een korte coronapauze weer hervat met een nederlaag. HBS uit Den Haag was zondag met 4-1 te sterk. Daardoor blijft de ploeg van Bjorn Zwikker 13e in de stand met 2 punten uit 3 wedstrijden. Vorige week moest vv Emmen […]

KOOTSTERTILLE – Een half uur eerder dan gebruikelijk werd er om 14:00 uur afgetrapt in Kootstertille. Dat het tijdschema van vanmiddag even wennen was, was voor één van de spelers van GSVV te merken. Hij vernam dat hij een hongerklop kreeg dus nam wat te eten. Het beestje, in het Latijn ook wel Caelifera genoemd, […]

Print dit bericht Print dit bericht

17-06-2020: In memoriam: Cor de Vries

In memoriam: Cor de Vries

(1959 – 2020)

Op vrijdag 12 juni is Cor de Vries overleden. Cor is slechts 60 jaar oud geworden.

Cor de Vries uit Ingelum, afkomstig uit de Trynwâlden, was altijd in de weer met voetbal. Cor was een talentvolle keeper en keepte o.a. bij v.c. Trynwâlden en v.v. Dronryp.

Cor beleefde veel plezier aan het spelletje en kon er ook smakelijk over vertellen. Een plakboek met allerlei krantenknipsels en foto’s leverden ook op papier het bewijs van een indrukwekkende carrière.

Ook bij onze club was Cor vaak te vinden. Veelal met Wieke, zijn vrouw, aan zijn zijde. Samen bezochten ze trouw de thuis- en uitwedstrijden van het 1e elftal. Maar ook de andere wedstrijden die gespeeld werden op ’t Bosk, bekeek Cor graag samen met de Old Boys. Vlak voor het laatste fluitsignaal hadden zij hun ronde om het voetbalveld voltooid en konden ze de kantine in.

Cor

Daarnaast was Cor enkele jaren keeperstrainer voor alle keepers van de v.v. Beetgum. Tevens was Cor enthousiast lid van de Old Boys. Vele legendarische feesten en busreizen zijn door hen georganiseerd.

Maar ook als er geen groot feest was, waren Cor en Wieke na de zaterdagmiddagwedstrijd in de kantine te vinden. Even een slokje en een praatje.

Cor droeg 7 dagen per week de v.v. Beetgum sjaal.

Wat zal Cor gemist worden op de club….

We wensen Wieke en de kinderen heel veel sterkte met dit zware verlies.

Bestuur v.v. Beetgum