bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDHORN – Iemand heeft afgelopen zaterdagmiddag telefoons, portemonnees en jassen gestolen uit de kleedkamer van VV Zuidhorn 3. Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen VV Groningen 3. Volgens Klaas Huizenga van VV Zuidhorn zat de kleedkamerdeur niet op slot. ‘We hebben wel kluisjes en die worden over het algemeen ook gebruikt. Dit is een beetje […]

ROSWINKEL – Zondag 27 september won SC Roswinkel thuis tegen Valther Boys met 2-1. De trainer van de thuisploeg, Cor Lubach, kon weer beschikken over Niels Neef en Dylon Meijering. Daartegenover stond weer het gemis van een van de spitsen, Lars Stap. In deze wedstrijd was er voetballend nog wel ruimte voor verbetering. Hoewel SC […]

REGIO – De kans bestaat dat binnenkort sportkantines eerder dicht moeten vanwege het coronavirus. Het is een van de mogelijke maatregelen die maandagavond worden besproken door de veiligheidsregio’s. De voorzitter van de veiligheidsregio’s, burgemeester Hubert Bruls, heeft voorgesteld om sportkantines in het weekend om 16.00 uur te sluiten, melden bronnen aan de politieke redactie van […]

DEN HAAG – De amateurs van Emmen hebben de competitie in de hoofdklasse A na een korte coronapauze weer hervat met een nederlaag. HBS uit Den Haag was zondag met 4-1 te sterk. Daardoor blijft de ploeg van Bjorn Zwikker 13e in de stand met 2 punten uit 3 wedstrijden. Vorige week moest vv Emmen […]

KOOTSTERTILLE – Een half uur eerder dan gebruikelijk werd er om 14:00 uur afgetrapt in Kootstertille. Dat het tijdschema van vanmiddag even wennen was, was voor één van de spelers van GSVV te merken. Hij vernam dat hij een hongerklop kreeg dus nam wat te eten. Het beestje, in het Latijn ook wel Caelifera genoemd, […]

Print dit bericht Print dit bericht

21-08-2020: Coronamaatregelen Sportcomplex ‘it Bosk’

Naast de regelgeving van het RIVM en Veiligheidsregio Fryslan zijn onderstaande maatregelen extra van toepassing op ons sportcomplex:

 • Gebruik bij alles wat je doet je gezonde verstand.
 • Heb je klachten? Of ben je in nauw contact geweest bij iemand me Corona? Blijf thuis en laat je testen.
 • Mocht u verdacht zijn of de diagnose van het coronavirus hebben gekregen, meld dit dan bij de voorzitter van het desbetreffende bestuur.
 • Was geregeld je handen en gebruik desinfectiemiddel.
 • Ben je 18 jaar of ouder? Houd 1,5 meter afstand op het gehele sportcomplex.
 • De 1,5 meter geld niet voor sporters tijdens training of wedstrijd.
 • In de kleedkamers moeten sporters van 18 jaar en ouder 1,5 meter afstand houden. De elftallen dienen dan ook in 2 groepen te douchen en om te kleden.
 • Omkleden en douchen zoveel mogelijk thuis.
 • Maximaal 8 personen tegelijk in de kleedkamer, maximaal 4 tegelijk te douchen.
 • Op het terras is het verplicht om de zitplaatsen te gebruiken, staan is niet toegestaan.
 • Gebruik de looplijnen in de kantine.
 • Er is de mogelijkheid om je in de kantine te registreren, zodat er contact met je opgenomen kan worden bij een eventuele corona besmetting.

We zijn blij dat we eindelijk weer mogen beginnen en willen dat natuurlijk graag zo houden! Daarom rekenen we op jullie begrip en gaan we er vanuit dat iedereen zijn gezonde verstand gebruikt en zich aan de regels houdt. poster-richtlijnen-sportaccommodatie

OKK Bitgum

v.v. Beetgum