bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDHORN – Iemand heeft afgelopen zaterdagmiddag telefoons, portemonnees en jassen gestolen uit de kleedkamer van VV Zuidhorn 3. Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen VV Groningen 3. Volgens Klaas Huizenga van VV Zuidhorn zat de kleedkamerdeur niet op slot. ‘We hebben wel kluisjes en die worden over het algemeen ook gebruikt. Dit is een beetje […]

ROSWINKEL – Zondag 27 september won SC Roswinkel thuis tegen Valther Boys met 2-1. De trainer van de thuisploeg, Cor Lubach, kon weer beschikken over Niels Neef en Dylon Meijering. Daartegenover stond weer het gemis van een van de spitsen, Lars Stap. In deze wedstrijd was er voetballend nog wel ruimte voor verbetering. Hoewel SC […]

REGIO – De kans bestaat dat binnenkort sportkantines eerder dicht moeten vanwege het coronavirus. Het is een van de mogelijke maatregelen die maandagavond worden besproken door de veiligheidsregio’s. De voorzitter van de veiligheidsregio’s, burgemeester Hubert Bruls, heeft voorgesteld om sportkantines in het weekend om 16.00 uur te sluiten, melden bronnen aan de politieke redactie van […]

DEN HAAG – De amateurs van Emmen hebben de competitie in de hoofdklasse A na een korte coronapauze weer hervat met een nederlaag. HBS uit Den Haag was zondag met 4-1 te sterk. Daardoor blijft de ploeg van Bjorn Zwikker 13e in de stand met 2 punten uit 3 wedstrijden. Vorige week moest vv Emmen […]

KOOTSTERTILLE – Een half uur eerder dan gebruikelijk werd er om 14:00 uur afgetrapt in Kootstertille. Dat het tijdschema van vanmiddag even wennen was, was voor één van de spelers van GSVV te merken. Hij vernam dat hij een hongerklop kreeg dus nam wat te eten. Het beestje, in het Latijn ook wel Caelifera genoemd, […]

Print dit bericht Print dit bericht

02-09-2020: Bijzonder eerste bekerduel v.v. Beetgum 1

Zaterdag 29 augustus was Foarut de eerste tegenstander voor Beetgum in de bekercompetitie.

Het team van trainer Tiede Dijkstra en de leiders Jan de Groot en Joshua de Jong verloor de wedstrijd tegen het in 4de klasse uitkomende Foarut met 2-1. (doelpunt Beetgum: Robin Bruinsma).

De wedstrijd was bijzonder door het debuut van Ellen Fokkema bij Foarut als eerste vrouwelijke voetbalster ter wereld in een standaardklasse voor mannen.

Ellen haar zussen Jenny en Marianne spelen voor het vrouwenteam van Beetgum. Veel supporters van Beetgum en andere belangstellenden waren getuigen van deze unieke wedstrijd die ook veel mediabelangstelling trok.

De Leeuwarder Courant, Friesch Dagblad hadden in hun maandagedities paginagroot aandacht voor de wedstrijd en uiteraard met name voor Ellen Fokkema.

LC: Artikel: It Famke fan Menaam

FD: Artikel: Wereldprimeur

Omrop Fryslan maakte onderstaande rapportage:

 

Over de wedstrijd zelf: Beetgum kon goed meekomen en het was een open wedstrijd met de meeste doelkansen voor Foarut. Beetgum verstopte zich echter niet en had ook meerdere kansen om te scoren.

Komende zaterdag 5 september weer een echte derby

Sc Berlikum 1 komt naar het sportcomplex ’t Bosk.

Aftrap 14.30 uur