bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDHORN – Iemand heeft afgelopen zaterdagmiddag telefoons, portemonnees en jassen gestolen uit de kleedkamer van VV Zuidhorn 3. Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen VV Groningen 3. Volgens Klaas Huizenga van VV Zuidhorn zat de kleedkamerdeur niet op slot. ‘We hebben wel kluisjes en die worden over het algemeen ook gebruikt. Dit is een beetje […]

ROSWINKEL – Zondag 27 september won SC Roswinkel thuis tegen Valther Boys met 2-1. De trainer van de thuisploeg, Cor Lubach, kon weer beschikken over Niels Neef en Dylon Meijering. Daartegenover stond weer het gemis van een van de spitsen, Lars Stap. In deze wedstrijd was er voetballend nog wel ruimte voor verbetering. Hoewel SC […]

REGIO – De kans bestaat dat binnenkort sportkantines eerder dicht moeten vanwege het coronavirus. Het is een van de mogelijke maatregelen die maandagavond worden besproken door de veiligheidsregio’s. De voorzitter van de veiligheidsregio’s, burgemeester Hubert Bruls, heeft voorgesteld om sportkantines in het weekend om 16.00 uur te sluiten, melden bronnen aan de politieke redactie van […]

DEN HAAG – De amateurs van Emmen hebben de competitie in de hoofdklasse A na een korte coronapauze weer hervat met een nederlaag. HBS uit Den Haag was zondag met 4-1 te sterk. Daardoor blijft de ploeg van Bjorn Zwikker 13e in de stand met 2 punten uit 3 wedstrijden. Vorige week moest vv Emmen […]

KOOTSTERTILLE – Een half uur eerder dan gebruikelijk werd er om 14:00 uur afgetrapt in Kootstertille. Dat het tijdschema van vanmiddag even wennen was, was voor één van de spelers van GSVV te merken. Hij vernam dat hij een hongerklop kreeg dus nam wat te eten. Het beestje, in het Latijn ook wel Caelifera genoemd, […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2020: Complimenten voor gehavend Beetgum

Zaterdag 5 september 2020 speelde Beetgum 1 de tweede wedstrijd in de KNVB bekercompetitie tegen de buurvereniging SC Berlikum.

Ondanks een 2-3 nederlaag waren er veel complimenten voor de ploeg van hoofdtrainer Tiede Dijkstra. Vooraf was het puzzelen voor de technische staf om te komen tot een wedstrijdselectie. Maar liefst 9 selectiespelers waren om verschillende redenen afwezig.

Het team kreeg aanvullingen van de andere zaterdag- en zondagselecties en Good-Old Mister v.v. Beetgum Marten Johannes Bloem maakte zijn rentree.

Na een prima eerste helft kon Beetgum met een verrassende 1-0 voorsprong aan de thee. Marten Johannes Bloem maakte de treffer.

In de tweede helft kwam Berlikum binnen 3 minuten op een 1-2 voorsprong.

Door een benutte vrije trap van Jort Dijkstra kwam Beetgum weer op gelijke hoogte. (zie video van dit doelpunt gemaakt door oud-trainer Danny Span).

Uiteindelijk vloeide de krachten wat weg en maakte Berlikum nog de 2-3. Beetgum kan terugzien om een prima wedstrijd en maakte het 3de klasser SC Berlikum erg moeilijk.

Volgende week zaterdag 12 september wacht in een uitwedstrijd Minnertsga (komt ook uit in de 3de klasse) als laatste opponent in de beker.