komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-09-2020: Roekepraatsje Luca Bloem

Afgelopen week was Luca Bloem pupil van de week. Hieronder Luca zn Roekepraatsje.

Luca bloem7d4e2a12-d5f3-4c93-9210-1d3586d8a1ff

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Luca klaas bloem
Hoe oud ben je: 6 jaar
Is er een van: Geertje en marten
Wie zijn je broertjes of zusjes: Zaya sylvia
Welke school zit je: Moaitaki
Wat wil je later worden: Bij de marine
Lekkerste eten: spagetti
Eet nooit: bloemkool
Welke team speel je: JO7
Heb je ook nog in ander team gespeeld: nee
Wie zijn je trainers: Fonger Hoornstra
Wie vind je de beste trainer(s): Marten Bloem
Wat is je plekje op het voetbalveld: Voorhoede
Wat zijn je sterkste punten: Goed dribbelen en hard schot
Heb je ook zwakkere punten: De tactiek van het voetbal spel
Ritueel voor de wedstrijd: Goede warming up
Wat vind je leuk aan voetbal: Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Keeper worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Robby Efde
Wie vind je de beste club van de wereld: Ajax en VV Beetgum
Wie vind je de beste speler van de wereld: Donny van de Beek
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Donny van de Beek
Wat vind je van VV Beetgum: De allerbeste club!