komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-09-2020: Beetgum 1 wint ook 2de competitiewedstrijd

Zaterdag 26 september 2020 behaalde Beetgum de 2de overwinning door de uitwedstrijd tegen Wardy met 2-4 te winnen.

Hoofdtrainer Tiede Dijkstra en zijn staf hadden nog een paar afwezigen maar Beetgum had in de eerste helft een duidelijk veldoverwicht en meer balbezit. Tot veel uitgespeelde kansen kwam het echter niet. Het was Wardy dat in de 23ste minuut op voorsprong kwam en het duurde tot de laatste minuut voor rust voor Beetgum via Geert Jan de Vries de gelijkmaker kon scoren (ruststand 1-1).

Na rust creëerde Beetgum meer kansen en door een penalty van Jort Dijkstra en een doelpunt van invaller Bauke Pietersma liep Beetgum uit naar een 1-3 voorsprong. Door de 2-3 in de 86ste minuut werd het nog even spannend, maar in de slotminuut gooide Beetgum door een doelpunt van Geert Jan de Vries de wedstrijd op slot. (eindstand 2-4).

penalty Jort Dijkstra (eindstand Wardy-Beetgum 2-4)

penalty Jort Dijkstra (eindstand Wardy-Beetgum 2-4)

Beetgum zal de komende wedstrijden verder werken aan het inslijpen van automatismen en gezien de stijgende lijn kan het nog een mooi seizoen worden.

Komende zaterdag 3 oktober komt Marrum op bezoek op het sportcomplex ’t Bosk. De verschillen op de ranglijst zijn na 2 wedstrijden uiteraard nog klein, rond 16.30 uur zal het duidelijk zijn of Beetgum weer 3 punten kan bijschrijven.