komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-10-2020: Update coronamaatregelen

Het kabinet heeft maandagavond 28 september een aantal extra maatregelen aangekondigd om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. Deze extra maatregelen gaan in vanaf dinsdag 29 september 18:00 uur en gelden minimaal voor de komende drie weken.

corona

Voor het voetbal betekent dit: Er is geen publiek meer toegestaan bij trainingen en wedstrijden en alle sportkantines zijn dicht.

Voor, tijdens en na wedstrijden is er dus geen publiek toegestaan. Dit geldt ook voor ouders/verzorgers. Op het publiek na zijn alleen personen welkom die een rol hebben bij de organisatie van de wedstrijden/trainingen. Naast de spelers is dat de gebruikelijke bezetting van leiders, stafleden, scheidsrechters, bestuursleden, vrijwilligers en/of chauffeurs. Ouders verzorgers die hun kinderen naar een training of thuiswedstrijd brengen, moeten hun kinderen bij de ingang van het sportcomplex afzetten en mogen het terrein niet op. Het verzoek is om vlak voor de, door de leider aangegeven tijd aanwezig te zijn en om na de wedstrijd (en het douchen) direct het terrein te verlaten.

Bij uitwedstrijden van jeugdleden vallen de benodigde chauffeurs onder teambegeleiding. Zij vallen dus niet onder de regel voor toeschouwers en mogen blijven kijken naar de wedstrijd. Beperk de aanwezigheid van ouders/begeleiders tot het noodzakelijke om spelers op de wedstrijd locatie te krijgen.

De kantine is tijdens trainingen en wedstrijden gesloten. Spelers die wat willen eten of drinken, moeten dit zelf meenemen. Ook in de pauze wordt er geen limonade of thee aangeboden. De kleedkamers zijn wel open en er mag ook gedoucht worden.

Het liefst hebben we natuurlijk dat er zoveel mogelijk ouders, pakes, beppes, omkes, tantes, vriendjes, vriendinnetjes en andere belangstellende komen kijken, maar dat kan mag helaas de komende weken even niet. Het belangrijkste is dat de jeugd wel kan blijven voetballen en plezier maken. Laten we hopen dat iedereen snel weer welkom is om bij de wedstrijden te kijken en dat we weer een hapje en een drankje kunnen halen bij Klaske en haar vrijwilligersleger.

Met vriendelijke groet,
De Jeugdcommissie