komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-10-2020: Uitstekend Beetgum wint ook 3de wedstrijd

Zaterdag 10 oktober 2020 wist Beetgum de lastige uitwedstrijd tegen Ouwe Syl met 2-4 te winnen.

Traditioneel heeft Beetgum het moeilijk uit tegen Ouwe Syl, vorig seizoen was er een 6-2 nederlaag en alleen in het seizoen 2014-2015 wist Beetgum een wedstrijd te winnen.

Door een tactische zet van trainer Tiede Dijkstra werd de angel uit de aanval van Ouwe Syl gehaald en werd Bauke Reitsma na afloop terecht gekroond tot Man of the Match.

De eerste helft was er nog geen veldoverwicht voor Beetgum en scoorde Beetgum vlak voor rust door Geert Jan de Vries de belangrijke 2-2. Eerder had Walter Snieder Beetgum nog op een 1-0 voorsprong gebracht.

De 2de helft was Beetgum qua inzet en instelling duidelijk de bovenliggende partij en ook voetballend liep het voortreffelijk. Doelpunten van Walter Snieder en Robby Efde zorgden voor een 2-4 eindstand.

Na afloop waren er complimenten voor het team voor deze uitstekende overwinning.

Op de website van Ouwe Syl staat een wedstrijdverslag en foto’s van de wedstrijd.

Verslag en foto’s website Ouwe Syl

Door de 3de overwinning is Beetgum op de ranglijst op de 2de plaats terug te vinden.

Image-1

Komende zaterdag 17 oktober speelt Beetgum thuis tegen de buren van SSS’68. Dinsdagavond 20 oktober wordt de inhaalwedstrijd tegen Marrum op het sportcomplex ’t Bosk gespeeld.