komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Naar aanleiding van de maatregelen die het kabinet heeft genomen om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan zijn er een aantal veelgestelde vragen over de gevolgen voor het voetbal. Lees hier het volledige bericht.

VEENENDAAL – Laurens van der Voort speelt komend seizoen voor SteDoCo. De verdediger liet eerder weten bij GVVV te zullen vertrekken. SteDoCo is momenteel koploper in de derde divisie A. De club uit het Zuid Hollandse Hoornaar wordt getraind door voormalig FC Utrecht-speler en trainer Frans Adelaar. Bij SteDoCo staan ook Yannick Cortie (ex-IJsselmeervogels) en […]

REGIO – TweeNul.nl publiceert van zoveel mogelijk clubs de oefenprogramma’s. Voorwaarde is wel dat de verenigingen hun oefenschema aanleveren. Oefenprogramma’s kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl. Geef naast de speeldatum ook aan hoe laat het oefenduel wordt gespeeld. Op zoek naar een tegenstander? Mail een oproep naar redactie@tweenul.nl.

HARLINGEN – Zaterdag 21 november werd de allerlaatste ronde van het Age de Eenhoorn Cup Toernooi gespeeld.  Een toernooi, verspreid over 3 zaterdagen, waar de teams van FC Harlingen JO17-1, JO17-2 en JO19-1 het elke week in verschillende team samenstellingen tegen elkaar opnamen. Een toernooi vernoemd naar Age Tichelaar? Zou het? Dat vroeg Age zichzelf […]

HARLINGEN – Bij de jeugdleden wordt er nog volop gevoetbald maar hoe zit dat bij de senioren bij FC Harlingen? Zien zij het nog wel goedkomen wat voetbal betreft? We spraken met hoofdtrainer van de Vrouwen 1 bij FC Harlingen; Peter Outhuijse. Het gaat goed met Peter en zelf heeft hij gelukkig weinig last van […]

Print dit bericht Print dit bericht

19-12-2010: BELANGRIJK! Inleveren pasfoto’s voor spelerspassen

Sommige spelers/speelsters moeten nog zijn of haar pasfoto inleveren voor de nieuwe spelerspassen!het betreft de volgende spelers/speelsters:

VOOR 31 DECEMBER:

Klaas de Jong
Sanne Postma
Jort Dijkstra
Willem Jan Dijkstra
Marinthe Dijkstra
Marcus Elzinga
Renze Kamstra
Arnauld Laverman
Lennart van der Meer
Rutger Reitsma
Jurjen Bloem
Robin Bruinsma
Marten de Vries
Francien Hoogland
Mariska Hoogland
Simon Hoogland
Bauke Reitsma
Erwin Geerdink
Nadine Deelstra

VOOR 31 JANUARI:

Remco vd Vlugt
Denise Dobber
Gert Jan de Vries
Twan Dijkstra
Bas Verstraten
Hanno Dijkstra
Tjerk Schriemer
Lars van Doorn
Jeaninne J Postma
Sietse Buursma
Germ Minnema
Stanley Brussard
Teun Larooi
Emiel v d Laan
David Koster
Herman Kamminga
Joshua de Jong
Michelle Huizinga
Leo Hoogerhuis
Sikke de Groot
Edwin Geerdink

Pasfoto inleveren, bij Loltje Feenstra, It Bosklan 17, 9045 PV Beetgumermolen