bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

19-12-2010: BELANGRIJK! Inleveren pasfoto’s voor spelerspassen

Sommige spelers/speelsters moeten nog zijn of haar pasfoto inleveren voor de nieuwe spelerspassen!het betreft de volgende spelers/speelsters:

VOOR 31 DECEMBER:

Klaas de Jong
Sanne Postma
Jort Dijkstra
Willem Jan Dijkstra
Marinthe Dijkstra
Marcus Elzinga
Renze Kamstra
Arnauld Laverman
Lennart van der Meer
Rutger Reitsma
Jurjen Bloem
Robin Bruinsma
Marten de Vries
Francien Hoogland
Mariska Hoogland
Simon Hoogland
Bauke Reitsma
Erwin Geerdink
Nadine Deelstra

VOOR 31 JANUARI:

Remco vd Vlugt
Denise Dobber
Gert Jan de Vries
Twan Dijkstra
Bas Verstraten
Hanno Dijkstra
Tjerk Schriemer
Lars van Doorn
Jeaninne J Postma
Sietse Buursma
Germ Minnema
Stanley Brussard
Teun Larooi
Emiel v d Laan
David Koster
Herman Kamminga
Joshua de Jong
Michelle Huizinga
Leo Hoogerhuis
Sikke de Groot
Edwin Geerdink

Pasfoto inleveren, bij Loltje Feenstra, It Bosklan 17, 9045 PV Beetgumermolen