bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Op vrijdag 3 mei 2019 stond Houtigehaagster Joukje van der Meer voor het laatst onder de lat. Met haar team KTP Nieuw Roden verloor zij in de halve finale om het Nederlands kampioenschap van Drs. Vijfje. De teleurstelling was groot in het kamp van Wiebe Kooiker cs., die in de reguliere competitie met […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Vrijdag 7 augustus Langezwaag – Read Swart 2, 19.30 uur Zaterdag 8 augustus FC Grootegast- ONR, 14.30 uur ZEC – Loppersum, 14.30 uur Onstwedder Boys – JVV, 14.00 uur afgelast Urk – Flevo Boys, 11.00 uur SC Scheemda-WVV, 14:30 uur Corenos – Veendam 1894, 14.30 uur CVVO […]

WILDERVANK – Voor het seizoen 2020/2021 is Wildervank op zoek naar een assistent-trainer voor de zaterdagselectie. Samen met de hoofdtrainer ben je verantwoordelijk voor de trainingen op maandag- en woensdagavond en het begeleiden van het 1e elftal op zaterdag. Dit team speelt in de 4e klasse en heeft veel jonge spelers. Wij zoeken dan ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

27-01-2011: Programma winterstop dames

Programma winterstop Beetgum dames

De trainingen voor de dames zijn 17 januari 2011 gestart.

Het programma voor de komende weken:Zaterdag 29 januari ’11
Oefenwedstrijd Beetgum – Stiens, aanvang 14.30 uur
Bij afgelasting wordt de wedstrijd omgedraaid Stiens – Beetgum aanvang 16.00 uur (kunstgrasveld Stiens)

Woensdag 2 februari’11
Kickboksen in de gymzaal in Bitgummole, aanvang 21.00 uur

Zaterdag 12 februari’11
Oefenwedstrijd Beetgum – Veenwouden, aanvang 14.30 uur

Zaterdag 19 februari’11
Oefenwedstrijd M.K.V. ’29 – Beetgum, aanvang 14.30 uur

Dames die willen voetballen zijn altijd bij ons welkom.
Aarzel niet en neem contact op met Jan Bakker of Tjeerd Jan Hobma

Met vriendelijke groeten,

Dames Beetgum