bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

07-02-2011: Dames slaan raak!

vv Beetgum dames krijgen kickboksles!

Niet op het trainingsveld maar in de sportzaal in Bitgummole verzamelden de dames van vv Beetgum op woensdag 2 februari.
Vanavond niet op het programma een veldtraining maar een kickbokstraining.
Onder leiding van de bekende kickboksinstructeur Faust werd een pittig programma afgewerkt met als nadruk speciaal voor onze voetbalsters de beenspieren.De hele training is onderverdeeld in stukjes van twee minuten die doormiddel van een piepje aangegeven wordt.
Na afloop weten de meiden dat twee minuten lang kunnen duren.
Na de pittige warming-up, na het rondjes lopen rek- en strekoefeningen en daarna opdrukken en buikspieroefeningen is het tijd voor het echte werk.
De stootkussens worden tevoorschijn gehaald en in tweetallen beginnen wij met stoten vanaf links en rechts waarbij het instappen met het juiste been belangrijk is.
Het stoten wordt op de grond met een oefening voor tweetallen afgesloten.
En dan is het tijd voor de trapoefeningen.
Verschillende technieken gaan wij uitvoeren waarbij Faust samen met Nadine de juiste uitvoering voordoet.
Heel intensief en met veel plezier gaan de dames fanatiek aan het werk.
Tussendoor geeft Faust technische aanwijzingen hoe de trappen het best uitgevoerd kunnen worden.
Na 20 minuten hard werken met na de piep van 2 minuten wisselen is het tijd voor de cooling-down.
Terwijl de ene groep stoottechnieken in tweetallen op de mat oefent, moet de andere groep met de kikkersprong over 2 op elkaar gestapelde banken springen.
Na het uitlopen alweer met buikspieroefeningen, is er het 1 uur en een kwartier een fijne training geweest waarin er door de dames van vv Beetgum keihard gewerkt is op een gezellige manier.
Dames het was geweldig om jullie zo hard aan het werk te zien.
Dat Nadine kickboksles geeft en binnenkort zelf haar eerste wedstrijd als kickbokser beleeft was aan haar fanatisme en goede techniek af te zien.
Voor Faust is er aan het einde van de training een groot applaus.
Voor ons zijn low- high en frontkick nu bekende termen.
Mocht u deze week onze dames een beetje moeilijk en met spierpijn door het dorp zien lopen dan weet u nu de reden.
Toch staan deze bikkels gewoon weer zaterdag 12 februari op het veld om tegen Veenwouden om 14.30 uur de volgende oefenwedstrijd te spelen
U bent natuurlijk van harte welkom.

Tjeerd Jan

Voor foto’s en meer informatie ga naar: http://beetgumdames1.webklik.nl/