bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-02-2011: De v.v. Beetgum staat er goed op

Met man en macht is er zaterdagochtend 26 februari gewerkt om nieuwe netten te plaatsen in de goals.
Zowel de pupillengoals als de beide doelen op het hoofdveld en 2e veld worden voorzien van nieuwe netten!In de doelen op het hoofdveld en 2e veld komen de zogenaamde Engelse netten, ook wel bekend als kooi-netten.

Deze constructie is gemaakt door Ouwe Postuma en het resultaat mag er wezen.
De goals staan er weer strak bij.

Ook de pupillengoals zijn voorzien van nieuwe netten.
De groen/witte kleuren komen ook hier in terug.

Verder zijn er ook nieuwe v.v. Beetgum voetballen voor alle teams aangeschaft.
Elk team krijgt een setje ballen mee voor wedstrijden.
Een prachtig visitekaartje voor de v.v. Beetgum!