bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

09-03-2011: Nieuws over trainingsbijeenkomsten

Woensdag 16 maart demotraining D, C, B junioren.

Deze middag staat in het teken van trainers van junioren. Deze demotraining wordt gehouden in de Euroborg te Groningen. De trainers van de junioren teams van vv Beetgum zijn inmiddels uitgenodigd. De vv Beetgum gaat er met een aantal trainers naar toe.Programma:

• 15.45 uur Ontvangst
• 16.00 uur Opening/Inleiding door KNVB en FC Groningen
• Rol van video-analyse in het voetballeerproces
• Doelstellingen van de bonscoach
• Voorbereiden praktijk
• 16.20 uur Naar tribune
• 16.30 uur 1e helft (2 x 20 minuten)
• 17.15 uur Pauze
• 17.30 uur 2e helft (2x 20 minuten)
• 18.15 uur Kopje koffie
• 18.30 uur Doelstellingen en bijbehorende beelden (wedstrijdsituaties) terug kijken
• 18.45 uur Inhoud eerstvolgende training?
• 19.45 uur Visie van de bondscoach op voetballen van Nederland onder 15 en het vervolg
• 20.00 uur Gelegenheid tot het stellen van vragen
• 20.15 uur Afsluiting

Maandag 21 maart demotraining voor E en F pupillen.

Deze maandagavond wordt er aandacht geschonken aan, wat is belangrijk in een jeugdvoetbaltraining. Op deze avond komen verschillende aspecten van trainen naar voren. Voor trainers weer even een update en ook leuk om weer nieuwe dingen te horen en te zien. Deze training zit een stuk praktijk gedeelte en een stukje theorie. De bedoeling is om gezamenlijk te praten en te denken over voetbal en wat dan belangrijk is in een training. Deze avond wordt geleid door Marten Bloem jeugdcoördinator vv Beetgum.

Voor wie: Trainers F en E categorie vv Beetgum. (leiders zijn ook van harte welkom)

Programma:

18.30 tot 18.45 inloop.
18.45 tot 18.55 start en doornemen programma.
19.00 tot 20.00 praktijk demotraining.
20.00 tot 20.15 pauze.
20.15 tot 21.00 Evaluatie demotraining.

Verder informatie volgt via de site. Ook krijgen de desbetreffende trainers nog bericht.

Vr. gr. “De jeugdcommissie”