bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

27-03-2011: Huis aan huis actie v.v. Beetgum

Dit jaar organiseert de v.v. Beetgum een huis aan huis actie ter ondersteuning van het jeugdvoetbal.
De voorgaande jaren kon onze voetbalvereniging meedoen met de POEISZ sponsoractie, maar aangezien we daar dit jaar geen deel aan mogen nemen.
Komen we met de huis aan huis actie om geld binnen te halen voor onze jeugdafdeling.Op vrijdag 1 april gaan onze E en D categorie de straat op om artikelen te verkopen.
Dus ook u kunt tussen 17.30 uur en 19.00 uur een jeugdlid aan de deur verwachten.

Zoals al eerder genoemd komt de opbrengst geheel ten goede aan de Jeugdafdeling van de v.v. Beetgum.
Daarmee kunt u de v.v. Beetgum steunen.

Alvast bedankt voor uw medewerking!

Jeugdcommissie v.v. Beetgum